Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka 19 hosomnak kijött a...

Éjszaka 19 hosomnak kijött a foga,39,2 volt a láza, és hányt. Járt már igy valaki?

Figyelt kérdés
Azota semmi gond, csak nyügös. Más is lehet a fogán kivül?
2010. szept. 11. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Most eléggé taknyos idő van, nem lehet, hogy elkapott valamit?


Mi szerencsére a fogzást észre sem vettük, de egyszer kérdeztem a gyerekorvosunkat, és ő azt mondta, hogy max hőemelkedése lehet fogzástól.

A 39,2 pedig már magas láz, a hányást szerintem szintén nem okzhatja a fogzás. (de ez csak az én véleményem, nekünk soha semmi nem volt, ha jött a foga, mindig csak láttam, hogy megint kijött egy :) - tehát tapasztalatból nem igazán tudom, hogy miket okozhat a fog, csak amiket olvastam, hallottam.

2010. szept. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia,


nálunk az össze fog lázzal, hasmenéssel járt. a hányás pedig előfordult nála, ha belázasodott. először nagyon aggasztott a dolog, de mivel láttam, hogy nincs baja utána nem vittem orvoshoz. végre minden fogunk kint van és búcsút inthetünk ennek a korszaknak!! kitartást!! :)


Ági

2010. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kicsit megnyugodtam. Ugy néz ki, hogy a foga volt, éjszaka kijött rendese, eddig meg alig látszodott. Hajnal 2 óta hőemelkedése sincs. Csak nekem is ugy tett a doki, hogy nem lázasodhat be rá, de ő is hajlamos ilyenkor dolgokra. Egyszer ugy köhögött éjszaka, hogy már azt hittem, hogy kruppos lett. Kiderült, hogy a fogára, kapott calciumot, és 2 nap alatt helyrejött. Vannak kivételek, akik nagyon betegek tudnak lenni a fogzásra.
2010. szept. 11. 10:59
 4/6 anonim ***** válasza:
A fogzás nem jár magas lázzal,köhögéssel,ez tévhit, olvass utána,vagy kérdezd meg az orvost,csak általában a beteg babáknak jobban bújnak a fogak. Valamit összeszedett,elvinném orvoshoz,biztos piros a torka.
2010. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hányt, akkor meg még inkább elvinném,nem a torka.
2010. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Nem beteg. Tegnap hajnaltol semmi gond. Jól van. Egy foga kijött, egy meg beindult.

2010. szept. 12. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!