Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom a 17 hónapos kislány...

Nem tudom a 17 hónapos kislányomat leszoktatni a kezemből ?

Figyelt kérdés

Állandóan felveszi a kezébe anyósom viszi magával mindenhova és amikor én vagyok egyedül itthon vele akkor sír meg kapaszkodik belém ,hogy vegyem fel a kezembe és olyankor muszáj vagyok ,mert úgy sír mint akit ölnek kb. Nem tudom mindig mivel nekem is csinálnom kell az itthoni dolgokat. Már rászóltunk mindketten a férjemmel ,de nem érti meg a mama, hogy ne vegye fel mindig.

Ja meg emiatt hogy folyton felveszi eléggé mamás . Jön hozzánk az unokatesója meglátja a kislányom hogy anyósom a másik gyerekkel játszik elkezd sírni ,hogy ő mama ölébe akar menni . Velem sose csinalja ezt pedig én is felszoktam venni mivel mamika hozzá szoktatta. Rám nem is féltékeny, ha én játszok a másik gyerekkel szerintetek miért? Ez engem annyira zavar. Köszönöm a válaszokat!


2022. febr. 17. 22:22
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
15%
majd lefog szokni róla...vidd a gyereked elvileg
2022. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
29%
Ha a mama rá tudta szoktatni hogy kézbe kéredzkedjen, és a mamára féltékeny, nyilván a mama törődik vele többet, és ezért hozzá kötődik.
2022. febr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
82%
Rá kell szólni erélyesebben akkor hogy mama legyen szíves tegye le, mert ilyne hatással van rá.
2022. febr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
33%
Vagy egyszerűen többet kell a szülőknek törődni a gyerekkel.
2022. febr. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon úgy néz ki hogy a gyerek anyósodhoz kötődik, te a B verzió vagy neki. Ennek biztos van valami oka, és nem az hogy kézbe veszi a mama.
2022. febr. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
67%

"Velem sose csinalja ezt pedig én is felszoktam venni mivel mamika hozzá szoktatta."


Pedig itt nem "Mamikával" van a baj, hanem azzal, akinek csak féltékenységből-kényszerből jut eszébe, hogy felvegye a gyerekét.


Az egy dolog, hogy nem tudod mindig karban tartani, de az írásodból érződik, hogy neked ez csak nyűg. A Mama szívesen foglalkozik vele, te meg nem. A gyerek meg gondolom, érzi.

2022. febr. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
19%
add oda a mamikának nevelje fel a vén majom pááá
2022. febr. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:
25%

Hány éves vagy aranybogaram?

Szereted a gyereked vagy csak úgy lett?

Beszarás! Első olvasatra egy önző némber lehetsz!

2022. febr. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
84%
Mama hadd vegye csak fel 😃 A gyerek nem h.lye. Anyám etette, cipelte az óvodást is, de a gyerek tudta, hogy én nem fogom. Leguggolsz hozzá, megsimized, aztán nem veszed fel, mert nem. Közben mutatod, mit csinálsz, de nem veszed fel. Ha a gyerek matricaként viselkedik, hadd tegye, segít már egy ekkora gyerek teregetni, kipakol a mosogatógépből, enyémek nem is törtek el semmit. De ne vedd fel. Nemcsak akkor szereted, ha cipeled egész nap. Cipelje a mama.
2022. febr. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
55%
Akkor jó volt anyós, amikor állandóan lepattintottad neki a gyereket? mert ehhez azért az kell, hogy ő jóval többet és nagyobb szeretettel foglalkozzon vele, mint te.
2022. febr. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!