Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy baba mellett sincs időm,...

Egy baba mellett sincs időm, mi lenne 2, vagy 3 baba mellett? Több gyerekes anyukák írnátok?

Figyelt kérdés

Ha van nagyobb gyerek, akkor annak már főzni is kell a kicsi mellett, oviba, iskolába vinni, több a mosás, vasalás, stb.

Magatokra gondolom már nem jut idő, vagy mégis? Vagy teljesen feladja a régi énjét ilyenkor egy nő?


2010. szept. 11. 21:14
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nincs gyerekem, de állítólag az első évben csak a baba van, és senki más.
2010. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
7,5 hós babám mellett el sem tudom képzelni milyen lenne, ha másik gyerekről, vagy gyerekekről is gondoskodni kellene, vagy én csinálok valamit rosszul.
2010. szept. 11. 21:21
 3/40 A kérdező kommentje:
De még 1 év felett is annyi figyelmet és foglalkozást igényelnek.
2010. szept. 11. 21:22
 4/40 anonim ***** válasza:
68%

nekem is egy gyerekem van már 19 hós.ahogy írtad egy év felett is rengeteg figyelmet igényelnek.

nem tudom mi lenne ha lenne még egy babám.tuti hogy nehéz lenne!de más is boldogul én is fogok.

ha belegondolsz ha 1 ha 2 gyereked van főzni ,takarítani,mosni stb ígyis-úgyis kell.

gondolom idővel belejön az ember,megtanulja az energiáit és a feladatait beosztani.

2010. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel! El sem tudom képzelni, mások hogy csinálják. Én is mindig azt gondolom, hogy én vagyok a béna, mivel a legtöbb családban 2 gyerek van:(((
2010. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Nekem 3 gyermekem van (1,5; 3,5; 6,5). Valami mindig el van tolva. Az az idő amit egy gyerekre fordítasz, az osztódik arányosan ha több gyereked van. Magamra sajnos kevés idő jut, de ahogy nőnek a gyerekek, ez egyre több, bár így is kevés. A háztartás állandóan szalad, olyan nincs hogy ne lenne semmi dolgom, max. letojom. A legfontosabbakat megcsinálom. A két nagy oviban, a férjem a munkahelyén eszik meleget, estére jó a hideg is de igyekszem meleget csináni, vagy vmi finomságot sütni. A kicsi miatt azért kétnaponta délben is kell főznöm. Takarítás hetente 1x, mosás, vasalás menet közben. A gyerekeket reggel este én viszem-hozom a kicsivel együtt. Emellett én szoktam befőzni télére (befőtt, lekvár, savanyú). Ha az ember bele"kényszerül" ebbe a helyzetbe akkor megszokja, csak SZERVEZÉS kérdése az egész.:))

2010. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
26%
Nekem 18 hós a kisfiam és mindig arra van/volt időm amire én akarom.Tökéletes tisztaság van itthon,minden nap főtt étel,ruhák kivasalva,stb.És társasági életet is élek,barátnőzöm.Tehát minden jó körülöttem és élvezem.Nem értem azokat az anyukákat akik panaszkodnak.
2010. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
50%

Kedves Utolsó!

Ha lenne egy hisztis gyereked,aki ordít,h vele foglakozz,bizutos nem ezt írnád. Nem kell ide járni ha nem bírod a panaszkodást. Vki csak itt tudja elmondani,kiírni. :S

2010. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
33%
De bírom a panaszokat de, én mindig figyeltem a babámra kicsin,kezeltem és kezelem a hisztijét,NEVELEM!Ettől kiegyensúlyozott és jut időm mindenre.ELjátszik egyedül is,elalszik egyedül 1 hós kora óta,tehát amiben ilyen korban kell önálló.Ennyi.Tudatosság.
2010. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Akinek ilyen a babája, az könnyen beszél, de akinek nem ilyet "dobott a gép", annak nem ennyire egyszerű. Nálunk is rend és tisztaság van, , barátnőzni nem szoktam, senki nem ér rá, de a babámmal mennék szívesen ha volna kivel, de főzni nem szoktam, még üvegeset adok a babámnak, ha a párom itthon van, csak akkor "merek" főzni. Szeretnénk majd később testvért, de pár évet várunk még.
2010. szept. 11. 21:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!