Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babám van, hogy...

6 hónapos babám van, hogy csak “úgy” nagyon keservesen sír. (Nem éhes,nem almos tiszta pelus) mindent megprobalok megtenni, hogy jobb legyen neki de egyszerűen nem jövök rá a baj forrásaira. Ez sírni hagyas ?

Figyelt kérdés
Nem is ez a lényeg, mert egy idő után nyilván abbahagyja de ez sírni hagyasnak minősül ? Mert az tudom, hogy nagyon nem tesz jót bekik. Ilyenkor a kezekben van , simagatom, énekelek neki tehát nem hagyom magára
2022. márc. 6. 16:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
86%

Sokszor marha nehéz kitalálni, hogy mi a baja. Nyilván valami nem oké, talán fáj valami, kényelmetlen... Ki tudja. Nekem ilyenkor az vált be, hogy valami váratlan dologgal kizokkentettem: például bekapcsoltam zenét, le/felkapcsoltam a villanyt, puha plussel megsimogattam az arcát, dormogve beszéltem...


Hátha bejön nektek is!

2022. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Alvásszakèrtő pszichològus szerint a babáknál az a lènyeg, hogy pròbálod e vìgasztalni. Tökmindegy, hogy ordìt a karodban, lènyeg, hogy èrzi, hogy ott vagy, hogy nincs magára hagyva, hogy van, aki segìteni akar. Tehát nem, ez bem számìt sìrni hagyásnak :)
2022. márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!