Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak még? 7,5 hónapos...

Mit csináljak még? 7,5 hónapos babám hónapok óta óránként ébred éjjel. Mindent bevetettem, borostyánpárna, levendula párásító, békés alvás szirup, bölcső, kezemben. Leteszem, és 1 óra múlva fent van. Napközben is folyamatosan nyűglődik, ordít mindig.

Figyelt kérdés
Pluszban a cumisüveget( az összeset!!!!) Elutasítja, csak kanállal eszik,kanállal adom neki a vizet is. Foga miatt kb 3 hós kora óta nyüglődik, 1 sincs neki, szerinten nem is az a baja. Volt, hogy Nurofent adtam neki éjjelre, akkor is óránként kelt. Cumizik,nem szopizik. Mit tehetnék még? Teljesen kétségbe vagyok esve, már folyamatos fejfájásaim vannak a kialbatlanság miatt.
2022. ápr. 6. 08:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Álljatok át 2 alvásra, legkésőbb 4 órás keléssel.
2022. ápr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Lehet éhes, próbáld éjjel megetetni.
2022. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk akkor kelt óránként, mikor fogzott. Amikor jön egy fog, azelott 3 éjjel tuti ez van. De van, hogy éhes, akkor adok tápszert, és alszik is.
2022. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem fogadja el ejjel sem a tapszert, igy nem tudom megetetni. Probaltam.
2022. ápr. 6. 16:19
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem álmos, azért ébred óránként, mert napközben kialussza magát.
2022. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha nagyon semmi nem működik, kérj beutalót alváslaborba.


A felsortakon túl még a szoba hőmèrséklet, kényelmes ruha, pelus jutott eszembe?

2022. ápr. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Szia. Nem lehet hogy a vitaminokban van valami ami pörgeti? Olvastam hogy este adod vacsoránál. Szerintem egy próbát megér hogy reggel adod neki . Pl olvastam azt is hogy a D vitamint is érdemes délelőtt adni mert van olyan baba akinek hasfájást okoz. :)
2022. ápr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!