Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mérlegképes könyvelői tanfolya...

Mérlegképes könyvelői tanfolyam 1 éves gyerek mellett?

Figyelt kérdés
Akinek van esetleg tudna ajánlani jó helyet hozzá Budapesten? Mik a tapasztalatok, nagyon nehéz?
2010. szept. 17. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyerek nélkül is elképesztően nehéz. Nehezebb, mint egy gazdasági főiskola szerintem.

Kérdés, hogy mennyi segítséged van, milyen a gyermeked, mert iszonyú sokat kell magolni, tanulni, gyakorolni.

Ez az én véleményem.

2010. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pénzügyi és számviteli diplomám van.Sok olyan embert ismerek, aki elvégezte a mérlegképest.

A számvitellel nagyon megizzadtam (gyerek nélkül).Mérlegképesen állítólag még durvább, mint a fősulin.

Ha nagyon szorgalmas vagy, és van segítséged (sok), hogy a picuridra felügyeljen, akkor rajta!Hátha sikerül.Menet közben elég sokszor el fogsz keseredni, az biztos.

Ne haragudj, hogy leírtam, de ez az igazság.

2010. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 6 hós a lányom,most októberben kezdem a pénzügyi-és számviteli ügyintéző tanfolyamot a Pallasnál.Itt van mérlegképes könyvelő tanfolyam is,állítólag bazi nehéz,2 év,előtte le kell tenni egy olyat is,amit én most kezdek,az 1 év,és kell 2 vagy 3 év könyvelői gyakorlat is.de gondolom ez már neked akkor megvan,ha mész a mérlegképesre.nagyon nehéz állítólag bébi nélkül is
2010. szept. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én gyerek nélkül csináltam az Oktávnál, de úgy is rohadt kemény volt. Ha van segítséged, akkor vágj bele, de készülj fel, hogy sokat kell majd tanulnod. Egyébként az oktávnál volt akkor még részletfizetési lehetőség is. [link]
2010. szept. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oktávos vagyok. Én egyébként úgy mentem, hogy felsőfokú irodavezetői okj-s vizsgám van, illetve közgáz szakközépben megszerzett képesített könyvelő és pénzügyi ügyintézői érettségim, ez elég volt hozzá. És később csatlakoztam a tanfolyamhoz, pár előadás az elején kimaradt, de a csoporttársak segítettek, és minden jegyzetet odaadtak.
2010. szept. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!