Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipő legyen az "első"...

Milyen cipő legyen az "első" cipője kislányomnak?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok hogy használt vagy új, mert mindenképpen újat veszek.

Egyéb szempontokat szeretnék. Pl hallottam olyant hogy nem jó az első cipőnek betétes viszont a Siesta-t dicséri mindenki az meg mindegyik fazon betétes nem??? Segítsetek, milyen szempontokat vegyek figyelembe?

A Nike, Adidas stb cipőkről mi a véleményetek? Most van 2 adidas puha talpú kocsicipője a lányomnak, azt nagyon szeretem, de milyen a többi?


2010. szept. 25. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=80&keres..


esetleg itt is olvasgathatsz sok jó tanács van...

2010. szept. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk anno a Siestát ajánlotta a védőnő meg a gyerekorvos is. Hát azt vettünk. Azóta is azt veszünk neki, mázlink van, mert mindig kifogunk valami jó akciót. Amúgy elég drágák :(
2010. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó a siesta,de nem mindenkinek jön be,nekünk ciciban van,meg nike szandálja volt a nyáron.

Jó mindkettő,de első cipőnek inkább a ciciban,vagy a siesta.

2010. szept. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én tegnap vettem a 13 hós lányomnak. Falcont ajánlotta a sok fajta közül az eladő.mivel még nem megy,csak felállva kapaszkodva halad. Első lépés cipőcske és szögletes az orra pont azért hogy hogy jól elférje benne a kis lábfeje mikor rááll. Azt mondta az eladó hogy ezt a cipőt a láb formálja,nem pedig a cipő a lábat. és nem volt vészes az ára sem 6000ft volt. Ajánlhatta volna az elefantent is,de az már járni tudó babáknak mostanában kifejlesztve,szóval nem az ár beszélt az eladóból. pedig először azokat nézegettem,de átvezényelt az "első lépés cipőcskékhez" :)Nike adidas,stb, csak divat cipők,ezt egy sportboltban dolgozó eladó mondta,mikor apa próbált,én meg nézegettem a bébi cipőket,aranyosak,vagányak,de tényleg nem első cipőnek valók.
2010. szept. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló gondokkal kűzdöttem az első kiscipő vásárlásánál. Rengeteg fórumot elolvastam. Megkérdeztem a védőnőm és dokim. Mind a kettő ajánlotta a dr. leo kiscipőt. Azt vettem. Imádja a lányom. Ölelgeti, sétál benne, most tanul járni. És stabilan tartja a bokáját. Én ajánlani tudom.
2010. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó voltam: 8000 ft volt a cipő.
2010. szept. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!