Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császáros Anyukák! Szerintetek...

Császáros Anyukák! Szerintetek kevés ha 9 hónap telik el a császár és a következő teherbeesés között? Van itt olyan Anyuci, akinek kb. ennyi idő telt el?

Figyelt kérdés
Nagyon izgulok, mert elképzelhető, h. újra anyuka leszek... félek, h. túl kevés idő telt el és szétnyílik a seb. Van tapasztalatotok ilyen téren?
2010. szept. 27. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, egy ismerősöm járt hasonlóan, neki rendben volt minden a 2. terhességnél és a szülésnél is. Annyi, hogy ezúttal is császár volt, pont a seb miatt.
2010. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy gond lenne.Figyelj a hízásra fokozottan,sokat kellene pihenni(fogadj el minden segítséget)!És szerintem ismét csaszi lesz:)De a legjobb lenne simán szülnöd:)
2010. szept. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk beigazolódott, hogy Babót várok. 10-11hónap telt el a szülés óta. Félek, de én vállaltam!
2010. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Gratulálok! Én is vállalni fogom természetesen ha nálam is beigazolódik... Drukkolok Neked, h. minden rendben menjen!:)
2010. szept. 27. 18:22
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A lányom 8 hónapos múlt, mikor teherbe estem (császáros voltam). Tervezett volt, bár a lányom sem jött könnyen, és szülés óta nem volt rendszeres menzim, így úgy voltunk vele, most már nem védekezünk, jöhet a kistesó, bár nem gondoltam hogy ilyen gyorsan. :) Most 19 hetes vagyok, a lányom a héten lesz 1 éves. Amikor a dokimnál voltam, nem mondta hogy baj, vagy nem "szídott le". Eddig semmi problémám nincs. Valószínű most is császár lesz, nem baj, mert erre készülök.

Szóval nem lesz semmi gond!

Sok boldogságot, és ha ismét babát vársz, gratulálok! :)

2010. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is gratulálok Nektek! Sok boldogságot a kicsikhez!:)
2010. szept. 27. 19:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Több mint egy hónapja én is kiírtam egy kérdést hasonló címmel,

" Úgy szeretnék ismét babát várni de még nem lehet"

8 hónapos volt a lányunk akkor engem is főleg ez izgatott,hogy baj lenne mert nekem is császár lett...már eldöntöttem,hogy nem lesz ...erre lett. 7 hetes terhes vagyok és nagyon boldog.

Hát engem a doki nem dícsért halálra, viszont azt mondta,hogy majd gyakrabban behív és bármi fájdalmat érzek azonnal spuri be. Eddig nem volt még baj..koppkopp...remélem nem is lesz:)

2010. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

de jó ilyeneket is olvasni! Az én fiam 8 hónapos, de 1-2 hónap múlva mi is szeretnénk elkezdeni próbálkozni újra. Szintén császáros vagyok, valószínűleg a köv. szülésem is az lesz.

Ja, a fiam elsőre összejött, úgyhogy van rá esélyünk, hogy a kistesóra sem kell sokat várni.

2010. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Együtt feküdtem a terhespatológián egy lánnyal, aki a nyolcadik hónapban volt és 20 hónap telt el az első szülése óta. Azért fektették be, mert repedt a sebe. Nem volt egy szép látvány. Emiatt én várok míg a babám legalább 18-24 hós lesz, de persze ha becsúszna bevállalnám, de félnék.
2010. szept. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet Veled? Babós vagy?
2010. szept. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!