Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lehet a fiamnak?...

Mi baja lehet a fiamnak? Amikor etetem elkezd sirni, pedig éhes, mert remeg a kajáért, meghát elég nagy étkü. de evés közben elkezd orditani, alig birom megvigasztalni. Mi lehet az ok? 9 honapos kisfiu

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy jön egy fogacska és érzékeny az ínye?
2010. okt. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is a fogára tippelek. Esetleg nem volt meleg neki a kaja? A múltkor nagyon siettem, és nem figyeltem eléggé, nem néztem meg, mennyire meleg és szegénykém sírt... jaj, olyan lelkiismeret-furdalásom volt. Persze nem volt tűzforró, de melegebb, mint amit megszokott. Azóta mindig megfújom neki.
2010. okt. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem hinném,hogy forro lehetett,azért arra figyelek,de végül is nem kizáró az sem.hát a fogak,nem tudom,már van neki 8,nem érzem,és nem látom az inyén,hogy még jönne,de végül is ez is elképzelhetö,egésznap nyügös,és aludni se akar,én az örület szélén állok,nem tudom,mit kezdjek vele,és honnan tudom meg az okot,bárcsk már beszélne.
2010. okt. 5. 17:28
 4/9 anonim ***** válasza:
torka? esetleg valami szájsérülés? Nem tudsz egy lámpával bevilágítani neki és megnézni?
2010. okt. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja és ha beszélni fog akkor sem leszel előbbre. legalábbis az enyémek a mai napig sírnak és nem mondják mi van.
2010. okt. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy egyedül akarna enni,vagy nem tetszik neki az az étel,amit kap.
2010. okt. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát pont ez az,sajnos,hogy minden lehetséges,de ki tudja?
2010. okt. 5. 18:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Kicsi neki a lyuk a cumin(vagy a ciciből nem jön úgy,ahogyan ő szeretné,nem írtad h szoptatsz e),és ezért elfárad az evésben,miközben még nagyon éhes.Válts másik etetőcumira.
2010. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szilárd kajánál van ez tápot csak reggel éls este kap,azt gond nélkül megissza
2010. okt. 5. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!