Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Hallottátok, hogy a...

SOS! Hallottátok, hogy a Vigantol csepp egy részét kivonták a forgalomból tegnapi hatállyal?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 6. 21:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/190 anonim ***** válasza:
0%

Elvileg azt irja, hogy ezek a gyártási tételek nem is kerültek forgalomba, ugyhogy szerintem nincs ok aggodalomra. Inkább "örüljünk", hogy odafigyelnek és még mielőtt kikerült volna be is vonták.

Szép estét!

2010. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/190 A kérdező kommentje:

Előbb hívott egy anyuka, tőle tudom. én is megnéztem és az én Vigantolom gyártási száma is a felsoroltak között van. 5 hónapja kapja a lányom. Remek!

Holnap felhívom a védőnőt (de lehet még ő sem hallott róla) és a Patikába is megkérdezem mi van ilyenkor.

Azért a hírekben vagy valahol bemondhatnák, hogy tudjanak róla az anyukák. én eddig 10 barátnőmnek szóltam és mindenkinek rajta van a Vigantolja a listán. :(

2010. okt. 6. 21:07
 3/190 anonim ***** válasza:
23%
Már jópár kérdés szólt erről....
2010. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/190 A kérdező kommentje:

Sajnos ezek a gyártási tételek bekerültek a forgalomba. Előbb írtam, hogy az enyém is a listán van és még pár anyukáé is. Mindannyian más Patikában és más hónapban vettük a Vigantolt.

A honlapon tényleg azt írja, hogy nem kerültek forgalomba Magyarországon, de én itt vettem a 13-iik kerületben, a másik barátnőm meg Káposztáson. :(

2010. okt. 6. 21:09
 5/190 A kérdező kommentje:
Én most érek rá netezni és lehet, hogy más is és nem olvassa a 100-al ezelőtti kérdéseket. Ha te már olvastad, akkor tudsz róla, a kérdés nem neked szólt és segítő szándékkal írtam.
2010. okt. 6. 21:11
 6/190 anonim ***** válasza:
26%
Na szép, most néztem meg az itthoni vigantolt, és szerepel a listán a gyártási száma. Akkor most mi van, mégiscsak forgalomba kerültek?
2010. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/190 anonim ***** válasza:
31%
Ezért nem adtam soha győgyszert az enyémeknek! Még emlékszem a németországi Contergate-botrányra! Egy ártalmatlan gyógyszertől sok végtag nélküli gyerek született! Pedig arra is azt mondták,hogy nem ártalmas. Valójában minden gyógyszer ártalmas valamennyire.
2010. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/190 anonim ***** válasza:
26%
Hát ez f@sza,enyém is rajta van,és 4,5 hónapja adom a fiamnak. Azt nem értem,miért írják h, nincs forgalomba...Érdekes
2010. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/190 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, hogy feltetted, én is meg fogom nézni!
2010. okt. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!