Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Hallottátok, hogy a...

SOS! Hallottátok, hogy a Vigantol csepp egy részét kivonták a forgalomból tegnapi hatállyal?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 6. 21:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/190 A kérdező kommentje:

Kedves 2-ik hozzászoló!

Légyszi linkkelj be mai erről szóló kérdéseket, mert nem találok egyet sem. Hátha okosabbak leszünk.

Eszerint elég rossz az arány, mert majdnem mindenki aki ír annak rajta van a Vigantolja, pedig elvileg azt írják nem is került forgalomba.

2010. okt. 6. 21:15
 12/190 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam! Nagyon szépen köszönöm az információt!
2010. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/190 anonim ***** válasza:
32%

Köszi, hogy belinkelted, az én Vigantolom gyártási száma is a listán van, 6 hónapja vettem Vácon, azóta is minden nap adagolom a gyereknek!

A határozatban az van, hogy kioldódik valami a gumi részből, ami nem veszélyes. De akkor minek vonják ki a forgalomból? Kilóg a lóláb nagyon! Csak iszonyú dühös vagyok, mert lehet hogy folyamatosan mérgezem a gyerekem. Ilyenkor mi van? Kérdezett már valaki szakembert, hogy mi a teendő?

2010. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/190 anonim ***** válasza:
94%
Kedves 21.13-as válaszoló! Ez nem olyan gyógyszer, amit mindenki belátása szerint ad vagy nem ad a gyerekének. Ez D vitamin, amit KÖTELEZŐ adni a csecsemőknek!
2010. okt. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/190 A kérdező kommentje:

Engem is az idegesít, hogy azt írják nem okoz semmi bajt, de mégis kivonják a forgalomból rögtön, ráadásul fellebezésnek helye nincs. Ez kicsit ellentmond egymásnak.

Ráadásul azt írják Magyarországon nem került forgalomba belőle, de ez már a második félrevezetés.

Ráadásul most olvasom, hogy Szlovákiában a Híradóban is bemondták és felhívták az anyukák figyelmét erre. Itt meg. :(

2010. okt. 6. 21:26
 16/190 anonim ***** válasza:
26%
A miénk is a listán van,és már hónapok óta ezt kapja a fiam.Akkor most baj lehet belőle?Ezt miért nem mondták be a hírekben?
2010. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/190 anonim ***** válasza:
48%
Ezeket amiket elméletileg nem adtak forgalomba,és mégis hónapok óta adjuk a gyerekeknek,azokat visszaveszik,vagy sz*arnak az egészbe.Vagy jelenti egyáltalán valaki,hogy mégis csak forgalomba került pár tétel?
2010. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/190 anonim ***** válasza:
70%
De amikor az egy hónappal ezelőtt feltett kérdésre belinkeltem a szlovák hiradóban leadott dolgokat, még én éreztem szarul magam, hogy rémhireket keltek! Jött is egy olyan cinikus válasz, hogy a Brendont is bezárják! Ez majdnem ugyan olyan. Ennyit erről. És akkor már azt is bejelentették, hogy nem csak Szlovákiában, de a környező országokban is bevonják. Ez szept. 9-én volt!
2010. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/190 anonim ***** válasza:
48%

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:12


Contergan a rendes neve...

2010. okt. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/190 A kérdező kommentje:

Egyáltalán az OGYI tudja, hogy milyen gyártási sorszámú tételek kerülnek forgalomba Magyarországon?!

Mert eddig szinte mindegyik válaszadó cseppje, aki megnézte a visszavont gyártási számúak között szerepel.

2010. okt. 6. 21:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!