Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Végigsírta a babátok a Dévénye...

Végigsírta a babátok a Dévényes foglalkozást?

Figyelt kérdés
Mi ma voltunk először, majdnem megszakadt a szívem, úgy sírt a kicsim...
2010. okt. 8. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, de látom a változást, így ez megnyugtat. Már a második babával járunk, az elsőnek már rég nem kell mennie, minden rendben van vele. A második babánál már egyáltalán nem éreztem, hogy ki akarok szaladni innen, én ezt nem bírom nézni. A 4.-5. foglalkozásnál már Te sem fogod ezt érezni.
2010. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi még csak egyszer voltunk. Eleinte nem sírt. Aztán következett 2 olyan "feladat" aminél előre szólt a tornász, hogy nem szokták szeretni a babák. Na, annál a 2 feladatnál sírt a kisfiam, de nem volt vészes! Utána megint semmi baj sem volt.

Kedden megyünk legközelebb, kiváncsi vagyok mi lesz. Persze azt a 2 feladatot kaptuk itthonra is,de csak az egyiket tudom gyakorolni vele, mert a másiknál nem tudom úgy "lefogni" hogy helyesen csináljuk és ne visítson közbe.

DE eleinte kételkedtem benne, hogy ér e valamit az egész. Ugyanis mindenki azt mondta, hogy 1-2 napon belül valami újat fog produkálni a gyerek. Nos, ő semmit sem produkált. Eltel másfél hét a torna óta, mire meglepett egy produkcióval!!! Persze, nem azt csinálta, amire számítottunk, hanem egy nehezebb, későbbi mozzanatot.

Úgyhogy, ha legközelebb sírni is fog, kénytelen leszek elviselni, mert tényleg megéri.

Sajnos mi csak 2 hetente tudunk menni:(

2010. okt. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen, de nagyon hasznos volt és már vége is.
2010. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De jó, biztató válaszok! Én is nagyon remélem, hogy használni fog neki és elkezd végre mászni! Köszönöm, hogy válaszoltatok! :)
2010. okt. 8. 18:04
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is nagyon hasznos volt, én csak ajánlani tudom, de az enyém is végigsírta az összes kezelést.

De megérte!

2010. okt. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A 2. vagyok. Mennyi idős a pici? Miért kerültetek tornára?

Mi azért, mert nem mászik, nem tud 4kézlábra állni.

2010. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen:(

De 2 alkalom után ült,4 alkalom után mászott.

Kitartás.Fog menni.

2010. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
1O hónapos a kisfiam és szintén azért kell járnunk, mert nem áll négykézláb és nem mászik. Kúszni is csak 2 hete kezdett... Remélem hamar behozza majd a lemaradást. Köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 9. 10:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem...az enyém is 10 hónapos:)

És mégvalamit hozzátennék az első írásomhoz.

Tegnap óta négykézlábra áll, igaz még csak az ágyában, de nagyon jól haladunk. Úgyhogy kitartás!!! Tényleg megéri!!

2010. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Biztos lehetsz benne, h hamar behozza, az enyémen semmi nem látszik, ugyancsak nem kúszott, nem mászott.

13 hónaposan viszont elindult, a Dévény torna hatására.

2010. okt. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!