Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mai nap voltunk a 18-22. heti...

Mai nap voltunk a 18-22. heti genetikai UH.n, viszont a doki nem volt túl együttműködő, azt mondta, majd a születéskor kiderül, hogy kilány vagy kisfiú, hiába kérdeztük. Lehet, hogy nem látta ő sem biztosra és azért nem mondta meg?

Figyelt kérdés
Amúgy nem nézte meg mi van a lába között, csak lemérte a kötelező adatokat és ennyi.. fotót sem kaptunk. érdemes elmenni 4D-re?

2023. jún. 21. 09:47
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%
Hja, ilyen ez kedves tudatlan baratom:)
2023. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz jobb minőségű a gyereked, ha több pénzt költesz rá terhesség alatt. Ne hülyüljünk már meg...

Kérdező, szerintem nagyon megéri a 4D, ha ki tudjátok fizetni. 24-32. hét között javasolják, de elvileg a 28.-on a legjobb. Nekünk nagyon élethű képeket adtak, tisztára lehetett látni néhány dolgot, hogy kire hasonlít a baba. :)

Ha ehhez a patkány orvoshoz mentek vissza, lehet, hogy a következő genetikain se mondja meg a baba nemét. Nekem 18. hét után a következő uh a 30. heti volt (plusz babamozi, de az ugye nem kötelező), 12 hét várakozás sok, ha az ember tudni akarja a nemet. Főleg, ha ruhákat is akarsz addig venni esetleg.

2023. jún. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Kedves MoonSoon... már a neved is érdekes ebben a témakörben, de mindegy. A pontozasodból latszik mennyire vagy "tudatos"
2023. jún. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%

"Nem lesz jobb minőségű a gyereked, ha több pénzt költesz rá terhesség alatt." Senki nem is allitotta, de ha kiderul valami, amin lehet segiteni, akkor az ember felkeszulten varja. Ugyanez a sziv ultrahang.


"Kérdező, szerintem nagyon megéri a 4D" Bezzeg aminek kb semmi gyakorlati haszna nincs arra buzditod hogy vegye meg. Es persze en vagyok a hulye...4D az mehet a PRENA ami egy eleg komoly szurovizsgalat: Ne hulyuljunk mar meg...nevetseges.

2023. jún. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%

#13: Nezd minuszolni en is tudok esz nelkul, ehhez kulonosebb tudas nem kell. Ahhoz mar inkabb, hogy ne azokon a dolgokon fillerbaxunk, ami egyebkent szamit is valamit es mondjuk elfogadjuk johetnek olyan dolgok egy gyerek eleteben (pl. Deveny torna, ami 10-15k HuF korul mozog) amik kiadassal jarnak, de ha egy 200-300k HuF-os vizsgalaton ennyire kiborulunk mi lesz kesobb? Erdemes lenne ezen is elgondolkodni.


MoonSoon megis mennyiben erdekes szamodra?

2023. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
#14 Meséld már el, hogy hogy segítesz egy Patau szindrómán? Vagy akár egy Down kóron? A Prena is csak pár betegségre szűr, és csak megtudod, hogy beteg - e a gyereked, nem gyógyítja meg vagy előzi meg a betegséget. Nem azt mondtam, hogy teljesen felesleges, csak hogy ne essünk neki idegen embereknek, hogy most azonnal állj fel és menj Prena tesztet csinálni, mert a Prena teszt jó, csak akkor lesz jó gyereked, ha Prena tesztet csinálsz, csak akkor vagy jó anya, ha még ma megcsinálod a Prena tesztet. Ezt értem meghülyülés alatt. Tök jó, hasznos, ha ki tudja fizetni az ember, de nem kell minden kérdés alatt egy Prena kampányt letolni, csak mert te megcsináltattad.
2023. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%

"Meséld már el, hogy hogy segítesz egy Patau szindrómán?" Sehogy nem is ezt irtam, hanem fel tudsz ra keszulni, hogy a gyermekednek speicalis igenyi lesznek.

"Prena is csak pár betegségre szűr" Veled ellentetben mi csinaltattunk es a kozepes csomag is kb 50 fele degenerativ elvaltozasra ad egy szorzot.

" hogy most azonnal állj fel és menj Prena tesztet csinálni, mert a Prena teszt jó, csak akkor lesz jó gyereked" Ilyet en nem is allitottam, de ha el is olvasnadc es ertened amit irok, hamar rajottel volna. Idemasomolom:

"ellenben a PRENA-val masreszt ott 100% megtudod a nemet" Szoval ez csak egy plusz ha erdekli a neme, azon felul hogy kap egy relative modern szurovizsgalat altali (ertsd nem az orovos szeme) infot mire szamithatsz.

"ha Prena tesztet csinálsz, csak akkor vagy jó anya" Ezt sem irtam. Annyit irtam aki ezen a 200k-n neki all agonizalni mi lesz vele, ha mondjuk olyan ellatasra szorul (irtam mint pl. a deveny torna) ahol ennek a tobbszoroset is ki kell fizenti. Szerintem ez felelotlenseg. Nyilvan putriban is felno a gyerek, csak hogy. Normalis ember nem ezt kivanja a szeme fenyenek.

"Prena kampányt letolni" Eszembe sem jutott, nem is ez volt a lenyeg, mint irtam ez a teszt amellett hogy fasza genetikai teszt (ez teny) megtudhatja a nemet is (99% pontossaggal).

2023. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
De lehet menni Nifty-re is (mi azon is voltunk) hasonlo elv 94 fele degeneraticv dologra szur...es megmondja nemet szinten.
2023. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyjuk...

Dr moonsoon megmondja a "faszát"....

2023. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%

#19: Ja koss bele barmelyikbe! Ez a hagyjuk...igy azok menekulnek akik kifogytak az ervekbol. Cafold barmelyiket.


A sok csoro troger, aki bar mindent megtesz a gyermekert csak penzbe ne keruljon...kepmutatas magasiskolaja.

2023. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!