Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mai nap voltunk a 18-22. heti...

Mai nap voltunk a 18-22. heti genetikai UH.n, viszont a doki nem volt túl együttműködő, azt mondta, majd a születéskor kiderül, hogy kilány vagy kisfiú, hiába kérdeztük. Lehet, hogy nem látta ő sem biztosra és azért nem mondta meg?

Figyelt kérdés
Amúgy nem nézte meg mi van a lába között, csak lemérte a kötelező adatokat és ennyi.. fotót sem kaptunk. érdemes elmenni 4D-re?

2023. jún. 21. 09:47
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Hat akkor elmeselem a storyt mielott megkovez mindenki, hogy nem szanok a leendo gyerkocomre x 100 ezer ft.ot. Megcsinaltattuk a draga panorama tesztet a terhessegem 11.heteben, mire ra 4 hetre kb kuldtek is e-mailt es hivtak telefonon, amitol a szivem majd kiugrott a helyerol, hogy ugyan miert hivnak, akkor szoltak altalaban hivni, ha nagy a gond. Felvettem, udvariasan elmondta a holgy, hogy a mintavetel sikertelennek konyvelik mert valami kavarc kerult a gepezetbe naluk es meg kellene ismetelni a mintavetelemet mert igy nem tudjak garantalni, hogy az en eredmenyeiket kapnam meg vagy sem. Mondom amennyiben Onok teritesmentesen az akkor mar 16. Hetemben levo terhessegemnel leveszik a mintat, reszemrol oke. Azt mondtak ezt majd a kivizsgalas utan tudjak teljesiteni addig nem tudnak sem ingyenes mintavetelt biztositani, sem penzvisszafizetest. Jelenleg hadban allok veluk….. a sima 7000Ftos ajanlott genetikaimmal semmi problema nem volt. A baba neme meg nem fontos, ha lany, ha fiu imadni fogjuk, mert a mienk, de jelenleg epitkezunk es szeretnenk lassan eldonteni a butorokban es eleg sok mindenben, hogy lanyosabb vagy fiusabb opcio legyen. Amugy 20 hetes leszek 2 nap mulva.
2023. jún. 21. 20:18
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
"hogy lanyosabb vagy fiusabb opcio legyen" Szamit? Ha igen vegyel valami sima vilagosbarnat es az passzol mindkettohoz. Ugyis csereled, nem erdemes semmibe sok penzt olni, szinte mindent cserelsz (butorbol sem fogsz nehany evnel tovabb hasznalni 1-et sem).
2023. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Na, mar nem csak doktor, lakberendező és pénzügyi tanácsadó is 🤦‍♀️🤣
2023. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk jut pénz mindenre a gyereknek. Nem vagyunk csórók, sok pénzt költünk még akár feleslegesnek tűnő dolgokra is, ha a kicsiről van szó. Viszont a Prenánál én csak az alapra voltam hajlandó költeni, a magasabb csomagot feleslegesnek ítéltem meg. Nem gondolom, hogy felelőtlen (vagy ki tudja milyen) szülők lennénk, mert nem hagyjuk hogy az érzelmeinkre hatva már a szülés előtt indokolatlanul százezreket gomboljanak le rólunk. Az összes lehetséges problémát úgysem tudja kiszűrni a vizsgálat. A leggyakoribbat megnézettem, a 2 második leggyakoribb meg már olyan ritka hogy nem is számítottam rá. No meg azok a magzatok általában a világra jövetelt sem élik meg szegények. Nyilván óriási tragédia elhunyt magzatot megszülni, talán főleg ezért nem szokott ez az eshetőség a szemem előtt lebegni a terhesség első heteiben (sem). A többi szűrt rendellenesség előfordulását pedig hagyjuk is. Száz szónak is egy a vége, az hogy nem szórok ki százezreket a saját (eltúlzott) aggodalmaim megnyugtatására, még nem egyenlő azzal, hogy sajnálom a gyerekre a pénzt.
2023. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

En eddig nem akartam beleszólni csak mosolyogva olvastam a valaszokat,de most valami megütötte a szemem

22 elobb letrogeloztaladt,hogy nem akar a gyerekre kolteni

Most meg azt írod,hogy nem erdemes semmibe sok penzt olni.

Akkor hogy is van ez?,

Aki nem akar teszteket csinalni az hulye mert nem akar kolteni a gyerekere,de az is hulye aki költeni akar a bababutorokra,hogy a gyerekenek szel legyen?

Magyarazd mar el kerlek a logokadat.

2023. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

"Annyit irtam aki ezen a 200k-n neki all agonizalni mi lesz vele, ha mondjuk olyan ellatasra szorul (irtam mint pl. a deveny torna) ahol ennek a tobbszoroset is ki kell fizenti. Szerintem ez felelotlenseg. Nyilvan putriban is felno a gyerek, csak hogy. Normalis ember nem ezt kivanja a szeme fenyenek." Ha ezt a bekezdésedet nem találod elkepesztően gyomorforgatónak és antipatikusnak, akkor tényleg nincs értelme veled vitázni. Nem tolsz Prena kampányt, csak aki nem csinálja meg, az felelőtlen, nem normális, putriba szül.

#24 Ugyanúgy megcsinálta a Prenát, és képes erről kulturált módon nyilatkozni.

Érdekes, hogy születés előtt felelőtlenség nem költeni a babára, utána meg felesleges költeni. És nem értem, miért kéne pár évente lecserélni a teljes bútort? Nekünk rendes felnőtt bútor van a gyerekszobában is, jó minőségű tömör fa, nem hiszem, hogy tönkre fog menni pár év múlva. De lehet, hogy innen a putriból nehéz megérteni a felsőbbrendűek gondolkodását.

És az, hogy valaki nem SZERETNE elkölteni erre 200 ezret, az nem azt jelenti, hogy Dévényeshez nem vinné el. Én nem csináltam Prenát, de vittem Dévényeshez, mert nem volt szopóreflexe.

2023. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Akkor en rohadt szar vagyok,mert egyik gyerekemnel sem csinaltattam semmilyen fizetos tesztet.

Jelentem egeszsegesek mint a makk 🤷

2023. jún. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

De szar vagyok.

En sem fizettem egy tesztért sem, pedig 2 makk egészséges gyerekem is van.

És még szobabútort sem kaptak születésük óta újat.

Sőt, dévényeshez sem hordtam egyiket sem, mert okom sem volt rá.


Na mindegy, majd cserébe átutalok nekik a megtakarítási számlájukra. Mert van miböl

2023. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

28 az semmi,en meg szarabbb vagyok nalad .

Kiskamasz lanyom most kapott külön csajos szobat,butort akartunk venni neki,de az egyik ismeros felajanlotta,hogy ingyen odaadja az egy eves butort a lanyatol,mert ok másikat vesznek .

Elfogadtuk.tehat nem koltottunk uj butorra a lányunknak..😄

2023. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%

#25: "Most meg azt írod,hogy nem erdemes semmibe sok penzt olni." Nem nem ezt irtam. Hanem hogy olyanba kar penzt olni, amit nehany havonta/evente lecserelsz. A gyerekedet nem....gondolom. Nagyon mas a ketto. Mi is olyat vettunk ami 0-8(vagy 10 nem emleszem) eves korig jo aztan megsem(pedig nem IKEA). Kinovi, elszszarodik valahol, akarmi. Mai termekek 90% nem erdemes 5 evnel tovabb szamolni (arrol nem is beszelve mivan ha kosaras lesz a dragam es 5 evesen mar egy egimeszelo).

"valaki nem SZERETNE elkölteni erre 200 ezret, az nem azt jelenti, hogy Dévényeshez nem vinné el" Nem is errol beszeltem. Ugy latom az ertop olvasas kihalo felben van, csak jon a birka kozossegi mantra.


#27, #28: Senki az eg vilagon nem allitott olyart, ha nem csinalod meg akkor szar lennel vagy ne lenne egeszseges a gyereked. Kerlek masold mar ide, hol irtam ilyet? Imadom mikor koholmanyok es erto olvasas hianya miatt keptelenek vagytok felfogni mit irok, de azert megy a szajkarate.

2023. jún. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!