Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babának is kell...

Tápszeres babának is kell Vigantol és Konakion?

Figyelt kérdés

sziasztok! 2 és fél hónapos babám sajnos tápszeres lett. ezután is adjam neki naponta a D-vitamint (vigantol)? és a Konakiont ha igen, milyen időközönként?

köszi a segítséget és mindenkinek BUÉK!


2008. dec. 31. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a dokinőm mondta hogy mivel mindkettő van a tápszerben,ezért K-vitamint egyáltalán ne adjak,Vigantolt pedig minden másnap.

De itt ahogy látom mindenkinek mást mond az orvosa, azért kérdezd majd meg a tiédet is,biztos ami biztos.Boldog Újévet!

2008. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vigantolt mindennap kell adni, kivéve nyári időszak, Konakiont nem kell.
2008. dec. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vigantolt én is adom minden nap, a Konakiont nem kell a tápszer mellett!
2008. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! a konakion amúgy is rossz ízű :)
2008. dec. 31. 13:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A vigantol tényleg kell a csontok miatt.Konakion viszont csak és kizárólag anyatejes csecsemők kaphatnak.B.U.É.K!
2008. dec. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom miért pontoztok le,hisz azt írtam amit ORVOS mondott,hogy tegyek,és nem javasoltam a kérdezőnek ezt,sőt.Mindegy,köszi.
2008. dec. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Tápszeresek vagyunk mi is és nekünk is azt mondta a doktornőnk, hogy minden másnap kell a Vigantolt szedni.
2008. dec. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

a pontozást nem igazán értem, nekem minden válasz hasznos volt. és igen, a dokit is meg fogom kérdezni.


úgy tűnik, ha valaki vmit máshogy tud, szokott, ismer stb., mint a többség, azonnal lepontozzák.

ezért én csak felpontozni szoktam, ha vmi nagyon hasznosat olvasok.

de ezzel a pontizással jobb nem is foglalkozni...


mindenkinek buék, jó babázást, egészséget, gyarapodást!

2008. dec. 31. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!