Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónaposan nem tartja a...

3 hónaposan nem tartja a fejét ha hasra fektetem. Normális? Ha tartom ölben, akkor tartja a fejét, de még ejti el

Figyelt kérdés

2023. aug. 9. 14:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Igy van, 10-es. Javasolnam en is a szabad mozgasnak valo utanaolvasast. Nem kell hasaltatni, hordozassal, kezben lettel is erosodik a nyaka.
2023. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
8, nekem ezt orvos professzor mondta a saját gyermekem fejlődése kapcsán, aztán pedig a többször emlegetett dévényesek is. Node tényleg jobb, ha fizet az infóért, mert akkor talán majd elhiszi.
2023. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%
Ez a hasaltatás elavult. A baba azért szenved hason, mert még nem magától képes átfordulni. Vinni kell sokat kézben, hogy tudja gyakorolni a fejtartást. A baba nézelődik közben és élvezi. Öltözködésnél egy picit lehet hasra tenni, hogy próbálgassa. Semmiképp nem kell erőltetni. 2 gyerekem van.
2023. aug. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
30%
Na, én akkor mindkét fiam elavult módszerrel hasaltattam. Megszerették a hason alvást is, egyik sem volt hasfájós. Illetve a nagy- addig amíg jó pénzért szakember fel nem világosított.
2023. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
81%

14-es "Megszerették a hason alvást is, egyik sem volt hasfájós."

Ezeknek az égvilágon semmi köze a hasaltatáshoz.

2023. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, én utálom ha a kislányom sír. Nem maga a hang miatt hanem mert tudom hogy nem jó neki . Max 2-5 percig tudom elviselni amíg befejezek vlmt .
2023. aug. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15: Biztos a gyerekorvosok hlyék akkor. Hason fekve eleve jobb a passzázs. Már hogy ne lenne köze hozzá.
2023. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!