Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Küzdött a 4 hónapos babátok...

Küzdött a 4 hónapos babátok enyhe lázzal (38 fokig) és kiütésesekkel a törzsén?

Figyelt kérdés
Délután megyünk orvoshoz,de mostanra már mindent össze olvastam és nagyon félek.

2023. szept. 25. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen

3 napig láz,aztán a láz elmúlt és kijöttek a pöttyök.

5 hónapos volt akkor a fiam.

Ártalmatlan,a pöttyök nem is viszketnek,és azok is elfognak tűnni két három napon belül.

Persze lássa orvos,az a biztos.

Erre nem adnak orvosságot sem,max fenistil cseppet.

A fiam is azt kapott,a kg-janak megfelelo mennyiséget kellett neki adnom

2023. szept. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De neki a kiütések egyidőben vannak a lázzal,ezért nem hiszem,hogy a 3 napos lázról van szó.Mert annak fő jellemzője,hogy a kiütések csak a betegség végén jelentkeznek.De köszönöm a válaszod.
2023. szept. 25. 09:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is a háromnapos lázra tippeltem volna,de így hogy egyidőben vannak a kiütések nem tudom mi lehet.

Fiamnak hat hónaposan volt hasonló(annyi,hogy neki nem a testén voltak a kiütések hanem a combján és karjain),az orvos sem tudta mitől(vér vétel,vizelet minden rendben volt,és más tünete sem volt),szerencsére elmult minden pár napon belül.

Ha voltatok orvosnál leirnád ide mit mondott?csak azért hogyha legközelebb lenne ilyen tudjam nagyjából miről lehet szó.

2023. szept. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen vírus okozhat kiütést.
2023. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Levették mindenre a vért.Minden gyerekkori fertőző betegségre.A tippje rózsahimlő.10kor hívok az eredményekért.Gyulladás nincs,azt már kizárták.Tehát vírusról van szó,nem baktériumról.
2023. szept. 26. 08:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Mondtam én,hogy vírus.


Nézd majd meg a körmeit. Vagy lesz benne fehér csík vagy az egyik lábujján a köröm barnás sárgás lesz.

2023. szept. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Írom a további fejleményeket.A vérkép,májtesztek teljesen rendben vannak.Kizárták még a ròzsahimlőt,skarlátot most már 100 %ban.Holnap kell még hívni,az 5.,6,betegség és a kanyaró miatt.
2023. szept. 26. 10:46
 8/10 A kérdező kommentje:
Minden negatív,úgyhogy egészséges,de mégis valami okozta.
2023. szept. 27. 13:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Jézusom, éppen kicsit lázas lett a gyereked, azért ez nem akkora rejtély, hogy az egész Dr. House csapat dolgozzon rajta...
2023. szept. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
23:56 Az egyik hozzászóló kérte,hogy írjam meg mi volt a baja a kicsinek.Egyéb probléma?
2023. szept. 28. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!