Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A legtöbb kisbaba, kisgyerek...

A legtöbb kisbaba, kisgyerek miért ébred fel sokszor éjszaka?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy nem elvárható tőlük az éjszaka átalvása, de ez a szülőknek meg baromi nagy szívás, zombik lesznek, meg előjön mindenféle tünet a kialvatlanság miatt.

Szerintem az alvásmegvonás a legelviselhetetlenebb.


2023. okt. 15. 09:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
20 Ez egy másik kérdésed volt ..neked van valami gyerekfobiad vagy valami mentális bajod?
2023. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Nem lennék benne biztos, hogy a legtöbb(!) baba/kisgyerek sokszor(!) ébred fel éjszaka. Csak az ember inkább azokról hall, akiknek ébredős a babája. Akinek sírós, rossz evő stb. az meg azt fogja emlegetni.

Egy darabig az étkezések miatt is kelni fog, hiszen nem bír ki evés nélkül annyi időt. De előttem már leírták, hogy ha valami egyéb nyűgje van (hideg, meleg, pisi, kaki, fogzás...), akkor is felkel és sírni fog, hiszen egyedül nem tudja megoldani. Na meg ha anyahiánya van.

2023. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj de én nem hallottam a környezetemből egy anyukától se hogy elcseszte az életét ez megint valami általános felhőből kapott szöveg.


De nem tudom mit feszengsz ezen, ne legyen gyereked aztán kész 😅

2023. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

23-as

Ez egy régebbi kérdés, és ezalatt olvastam ledöbbentő válaszokat, hogy a szülők még támogatják is a saját gyereküket abban, hogy ne vállaljanak gyereket, mert elrontják az életüket.

Aha, tehát akkor a gyerek elbassza az egész életedet? Nagyon érdekes.


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2023. okt. 15. 19:15
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha a gyerekem nem akar majd saját gyereket abban igen is támogatom én is, pedig én 3-at szültem és sose bántam egy percig sem (voltam kialvatlan, volt hasfájós, óránként síró babám is. Az más, hogy voltam olyan fáradt, hogy robotpilóta módban tettem a dolgom és nem emlékeztem, hogy megcsináltam valamit vagy nem). Mert ha valaki nem akar, csak nyomásra bevállalja na annak elcseszi az életét (meg a gyerekét). De attól én még nem bántam meg, sőt akik igen azok sem a kialvatlanság miatt, hanem sokszor nem akarták (!) csak ugye egy generációval felljebb még halálra csesztették azt, aki azt mondta nem akar gyereket. Ez kezd oldódni már. Sokan bevállalták, mert "az a norma", köztük sokan megbánták. De ők sem azért, mert babának sokszor felkelt.
2023. okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Remélem te soha egyetlen egyszer sem mondtad a munkahelyeddel, iskoladal barmivel kapcsolatban hogy faradt vagy, nincs kedved stb. Egy hétfő reggeleden sem gondoltad azt hogy bár ne kéne felkelni, es alhatnál tovább hiszen tudtad mit vállaltál.
2023. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
66%
A kérdezőnek nincs gyereke,mégis minden kérdése alatt okoskodik...
2023. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Egyedül 14 évesen, az áltsulis felvilágosító órán hallottuk, hogy a terhességgel elcsesszük az életünket. De ez nyilván arra vonatkozott, ha tiniként esünk teherbe.
2023. okt. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#24


Nem érzed, hogy amit most írsz, mennyire nincs összhangban a kérdéseddel?

2023. okt. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!