Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyerekkel 54nm, 2 szoba elég?

Kisgyerekkel 54nm, 2 szoba elég?

Figyelt kérdés

Van egy amerikai konyhás lakás, ami a konyha-nappalin kívül egy szobából áll. Szerintetek ez elég lehet a születendő babánknak és nekünk a férjemmel? Aki ilyen lakásban lakott, annak mi a tapasztalata?


Pár évre tervezünk, amíg baba, illetve maximum ovis korú nem lesz a gyerkőc.


dec. 13. 14:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%

én nem vállalnám/vállaltam be.

egy szobában mi nem akartunk lenni semmi szín alatt a gyerekkel.

így vagy a gyerek menne a nappaliba. de ez esetben ha alszik, kb lehetetlen tőle valamit is csinálni.

mi meg nem költöztünk volna ki a nappaliba. ha jön egy vendég, de pl férjem fáradt, elpihenni se tud. max a gyerekkel a gyerekszobában ?

dec. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

Persze, elegendő.


A nagy holmikat nehéz inkább hova pakolni, pl. babakocsi, kiskád állvánnyal, meg ilyesmi, de még lehet oldani.

dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
2 szobas lakasban lakunk egy gyerekkel (a konyha kulon van), a nappali egyben halo is, kb. kisiskolas koraig itt fogunk maradni. Egyelore teljesen kenyelmes igy, a gyerek szobaja viszonylag nagy, azzal nincs gond, sok beepitett szekrenyunk van, de alapvetoen keves cuccot tartogatunk, ebben mindig is minimalistak voltunk. Ekkora lakast rendben es tisztan tartani nem kihivas, szoval ez egy plusz pont. Egyelore negativumot nem nagyon tudnek mondani. Viszont amerikai konyhas nappali+ egy szobasba nem koltoznek. Kvazi konyhaban aludni szerintem nagyon kenyelmetlen, felveritek egymast, nem lehet normalisan keszulodni reggel stbstb.
dec. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem teljesen jó, mi 50 nm-en lakunk, 2 szoba van, nappali és háló. 1 szobában alszunk, minket nem zavar. 1 gyerekünk van, most kezd kicsi lenni a lakás, mert már 6 éves és kellene neki külön szoba.
dec. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Mi 50 nm-en laktunk úgy, hogy az gyakorlatilag csak egy nagy szoba volt, egy étkező, konyha és persze fürdő. Pici kertes ház, tudtuk, hogy bővíteni fogjuk, azt mondjuk nem, hogy ilyen sokáig tart majd. Így majdnem 2 éves koráig ekkora területen laktunk, közben volt covid lezárás, még a férjem is ott volt home officeban, szörnyű volt. Az persze más, ha ez a terület 2 szobára oszlik, jobb a kiosztása és kicsit el lehet vonulni. Ovis korig úgy gondolom kibírható.
dec. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Egy egyszobás albérletbe szültem az első gyereket, majd 2 szobásba (összesen 2 szoba) a másodikat.

Pár évig simán el lehet férni.

Most költöztünk kb. 1 éve saját házba, a gyerekek 6 és 4 évesek, 3 szoba+konyha/nappali. Mindenkinek van saját szobája, a két gyerek mégis együtt lakik, nem akarnak külön szobát egyenlőre. 😄

dec. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Lakásban élünk,51 nm. Van egy hét éves lányunk. De a mi lakásunk 2 szobás.

Hidd el,gyerekkel kell a 2 szoba. És nem a gyereknek!!! Néha át kell tudni menni a másik szobába,ha már teljesen ki van az ember idegileg a gyerektől. De a gyereknek is kell az elvonulási lehetőség. A saját kis birodalma.

dec. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%
Biztos nem mennék ilyenbe. Az alap, hogy nappali+annyi szoba ahányfős a család.
dec. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen,jol irja a 7-es,nekem is csak azert van szuksegem tobb szobara, hogy en el tudjak vonulni :D

Akar azert, mert a kisfiam alszik, bar az elso 4 honapban ennek nem volt jelentosege, mert csak velem/rajtam/cicin aludt, de utana mar le lehetett tenni egyedul is.

Vagy epp azert, mert a ferjem van a gyerekkel, en meg addig “enidozok” a masik szobaban :D

De igazabol erre eleg 2 szoba is, ha van arra esely, hogy el tudj/tudjatok vonulni egy masikba.

Illetve kesobb valoszinuleg a nappali lesz a ti halotok.

dec. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Figyelj,rendezett a lakás,nem putriba megy haza a baba,szerintem nincs vele semmi gond.
dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!