Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyom 15 honapos, december...

Kislanyom 15 honapos, december 8-an estere belazasodott plusz folyt az orra,kohogott. Bevittuk az ugyeletre,azt mondtak mandulagyulladas. 7 nap antibiotikum kura. Kb 2 napja elfogyott az utolso cseppmire tegnap estere ismet 40 fokos,folytatom👇🏻?

Figyelt kérdés

40 fokos laza lett,illetve reggelre is. Csak annyira megy le hogy hoemelkedese legyen. Ma elvittuk orvoshoz,azt mondta o nem lat meg hall semmit de ha holnapig is lazas lesz holnap vigyuk vissza es tovabbi vizsgalatot csinal. Nem tul megnyugtato.

Volt esetleg valaki masnal ilyen?

Mar mindenre is gondolok...?



dec. 19. 13:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
26%

9!

Lányomat 18 hónaposan agyrázkódás gyanúval vittem kórházba.

nem csináltak röntgent, mert kicsi....

nem a kisujjamból szoptam ki, hogy ezt írtam.


10#

dec. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
44%
A 9 hónapos lányomnak csináltak tüdőgyulladás gyanúja miatt, megyeszékhelyen. Előtte pár napja már kórházban voltunk, de addig semmiképpen nem engedték volna haza, ezt ők mondták.
dec. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
85%

1es vagyok. 3 hónapos korától röntgenezték a lányom ... Csak leráztak!

Ezt mondtam,hogy ne hagyd.

dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Elmentunk az ugyeletre,azt mondtak hogy fulgyulladasa van megint irtak fel neki antibiotikumot

Mondtam a rontgent,azt mondta nem kell mert o hallja hogy tiszt

dec. 19. 18:44
 15/23 anonim ***** válasza:
71%

Igen. A fülgyulladás is okoz lázat.

A röntgenről: lányomat újszülött kora óta röntgenezték.

dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
72%
9# vagyok. Én meg gyerekrészlegen dolgozom,bizony tüdőgyulladás gyanúnál csinálnak. Szerinted mi alapján fogják diagnosztizálni egyrészt a kiterjedését pl. ilyen esetben?Nálunk ha komoly agyrázkódás van,akkor csinálnak bizony. Ha 0 tünete van,de behozták és negatív teljesen,akkor nem csinálnak csak megfigyelés amíg nincs gond. 11#-esnek.
dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást a picinek! 16# voltam.
dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
12%
Nem értem miért vitted ma ügyeletre. Bőven ráért volna ez holnap reggel rendelési időben. Ez nem ügyeleti eset.
dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
89%

18# ne haragudj, de egy majdnem két hete beteg, lázas, teljes antibiotikum kúrán túl levő kisbaba még mindig lázas, ami csak hőemelkedésig megy le neki, majd másnap orvoshoz viszik, (tehát plusz egy nap ott elment), aki ugye nem "hall" semmit és visszarendeli őket holnap? Hát én se várnék hanem vinném tovább a picit orvoshoz.

Nem szabad hagyni hogy eldurvuljon valamilyen szövődmény, és ezek ebben a stádiumban igen gyorsan ki tudnak alakulni sajnos visszafordíthatatlanul. És ha az orvos hanyag, igenis jó ha a szülő észnél van és nem hagyja annyiban.

Én biztos kórházba vinném.

Jobbulást a picinek.

dec. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
41%
A dokitok nem néz a fülébe? Nekünk az az alap torok fül vizsgálat, meg halgatózás
dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!