Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós kislányom fenekét...

8 hós kislányom fenekét iszonyatosan kicsípte az antibiotikum amit a mandulagyulladására kapott. Mivel kenjem be?

Figyelt kérdés

5. napja szedi, de csak tegnapra lett hirtelen csúnya a popsija, lángoló vörös és ordít ha hozzányúlunk. Langyos vízben mosom le ha bekakil, mert a popsitörlő hozzáér és ordít. Mellékhatásokban benne is van. hogy bőrpírt, bőrgyulladást okozhat.Sudocremmel kentem eddig de nem sok hatása volt, valami jobb ötlet esetleg homeopátia?

Köszi előre is!


2009. jan. 18. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Az alsol nevű kenőcsöt is szokták javasolni, recept nélkül kapható, bár én sem próbáltam még, csak a sudocremet.
2009. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, mi is jártunk már így és sokmindent kipróbáltunk. Nekünk csak a Bepanthen vált be, azóta is azt használjuk. Recept nélkül kapható.
2009. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
HA ESETLEG A DOKTORNÉNIT MEGKÉRDEZNÉD ,MIT JAVASOLNA A POPSIJÁRA?A MI ORVOSUNK A GYOGYSZERTÁRI KENŐCSŐT SZOKTA FELIRNI ÉS UGY CSAK PÁRSZÁZ FORINTBA KERÜL, ÉS NAGYON JO,NEKUNK EGY 2-NAPON BELUL HELYRE HOZTA A POPSIJÁT
2009. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%

Szia!


Féléves a lányom de születése óta a SUDOCREM használjuk nincs semmi gond a fenekével.

PRÓBÁLD KI NAGYON JÓ.

2009. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én a bepanthen plust javaslom, mert az kifejezetten a "helyrehozásra" való. nekünk bevált.

de a dokit tényleg meg kellene kérdezni, mert lehet, hogy más gyógyszert kellene szednie a picinek a mandulagyuszira.

2009. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia, velünk is ez történt, Bepanthen plus és a sok levegőztetés hozta helyre, elég hamar.

Néha előfordul pelenkakiütés is, de ez teljesen más. arra nekünk egyáltalán nem jó a bepanthen, de ezt az antibióst helyrehozta. olyan volt a feneke, mintha tiszta hús lett volna bőr nélkül.Jobbulást!!!

2009. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!