Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fütyi kérdés, írnátok valami...

Fütyi kérdés, írnátok valami krémet ami fellazítja egy kicsit fiam bőrét? 2 éves és még mindig egy negyed fel van neki tapadva (vagy inkább egy picivel több) 15 hónaposan sebészeten felhúzták neki azzal a műszerrel.

Figyelt kérdés
vagy sebészet lesz a vége?
2010. okt. 21. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Háziorvosi receptre adnak leginkább szteroid tartalmú krémet, nem fűznek hozzá sok esélyt de van akinek segít. Egy ismerősöm két fiánál használta az egyiknél szépen feljött a másiknál nem. Lehet kapni homeopátiás krémet is, igaz nem konkrétan erre való, de egy másik ismerősőmnek meg ezt irták fel. Traumeel a neve. Mi használtuk kicsit segített, de negyednél tovább nálunk sem jön már. Én most várok, mert mi is voltunk sebészeten fitymaleválasztáson, de kegyetlen volt, úgyhogy most várok amég szobatiszta nem lesz, és ha addig sem javul a krémtől és magától akkor lehet hogy a háziorvos felrántja egy mozdulattal. Bár nem szeretném. Igazából úgy gondolom hogy sokak körében hallom hogy visszatapad még 3-4-5-6 évesen is hogy nem találom olyan sűrgősnek jelenleg. Nekünk szűkületünk is volt amit a szteroidos krém nagyon szépen kitágitott, és szépen fel is jön neki csak még nem teljesen , de már csak egy pici hiányzik.
2010. okt. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.Akkor ez a traumeel krém jó lesz? kérjem receptre vagy a nélkül is annyi,mennyi idős a fiad?
2010. okt. 22. 00:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Elocom-ot írtak. Valamelyest segített, de mégis a sebészeten kötöttünk ki.
2010. okt. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Belekérdezhetnék? Milyen az, ha felrántják? Nem vérzik? Még 9 hós csak a kisfiam, de előre rosszul vagyok, itt sokan írják az ilyen és hasonló gondokat és mi még előtte vagyunk mindennek.
2010. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát valamilyen vas műszerérrel ott a bőrt szét választották,de őszintén akkor abba pillanatban nem néztem oda nagyon sajnáltam.Aztán mondták ,hogy este ne húzzam fel hanem csak 2 nap,és én apára hagytam de ő is sajnálta szerintem és így maradt ,hogy egy kevés még le van tapadva.Nem fojt a vér csak nagyon piros volt és olyan seb szerű.Ha van kérdésed kedves utolsó nyugodtan kérdezhetsz.jaa és körömvirág kenőcsöt írtak fel.
2010. okt. 24. 00:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, első vagyok, Traumeel jó lehet de nem biztos, tudod van akinek beválik van akinek nem. Recept nélküli homeopátiás kenőcs. Remélem segít nektek. Több hétig célszerű használni, akár pár hónapig is lehet.

2 éves a fiam amúgy.

2010. okt. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó ,köszi,érdekes ma este kisfiam húzzagatta fel magának a bőrt.
2010. okt. 26. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!