Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ki volt már a Bethesda...

Anyukák ki volt már a Bethesda gyermek sebészetén kuki kérdés miatt?

Figyelt kérdés
A kisfiam decemberben lesz 1 éves és a dokinő tegnap mondta,hogy miután betöltötte el kell vinnünk mert nagyon szűk a bőr a kukiján,és ő ezt nem vállalja be itt a rendelőben nehogy kárt tegyen benne! Érdekelne hogy viselte a babátok és,hogy hány napíg fájt neki?Nagyon nehéz időszak volt? jaj én már most úgy sajnálom és félek tőle! milyenek a dokik?Lelkiismeretesek?Köszi ha válaszoltok!
2010. nov. 18. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Erről nagyon megoszlanak a vélemények!

Az én fiam februárban lesz 4 éves. Több orvosunk is volt, költözés miatt, de mindegyik azt mondta ez majd szépen "helyre jön ". Még a Heim Pálban is voltam vele februárban, ott azt mondta az urológus, hogy bár le van tapadva és van némi szűkülete is, kenegessem körömvirág krémmel, tisztítsuk alaposan és minden rendben lesz. Hát nem lett. Ugyanaz volt, mint eddig, pedig már több, mint fél éve kenegettem.

Olvastam itt, egy kérdezőnél és sokan írták a Diprosalic kenőcsöt. Voltam a mostani gyermekorvosunknál, mert érdekelt mit mond róla. Felírta, hogy próbáljuk meg, hogy ne kelljen műteni. Kb 1 - 1,5 hete kenegetjük reggel - este és látok változást! Jön ki a bőre alól a lerakódás, amire azt mondták, majd ahogy elmúlik a letapadás, az kitisztul onnan és már elvált a bőre egy gombostű fejnyi részen. :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pár hónapja egyeztettem egy sebésszel, aki azt írta hogy a gyerek két-három éves koráig hagyni kell és nem szabad hozzányúlni. Én is hallottam ilyen rémhíreket, hogy egy évesen felrántják, meg ilyesmi... hát mi nem fogjuk hagyni az egy éves kornál a felrántást se, majd ha három évesen is problémák lesznek akkor el kezdjük kenegetni. Szerintem ne hagyd hogy bántsák a kukiját neki, mert ki tudja milyen nyomot hagy benne, ráadásul én azt olvastam hogy utána begyulladt a kuki, meg fáj a pisilés nekik, meg nem hagyják hogy odanyúlj. stb.
2010. nov. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!