Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hagytátok először az...

Mikor hagytátok először az apjára a babátokat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, mikor először el is mentetek otthonról, mondjuk 1-2 órára és neki kellett addig egyedül gondoskodni róla.

jan. 11. 11:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

4 hetesen. A házunkban lakik egy körmös. Oda mentem, kevesebb mint 1 óra volt.

Utàna 6 hetes kontrollon. Meg mikor leugrok az utcában lévő kisboltba.

Anyatejes baba, így ha több mint 30 percre mentem el, akkor fejtem le tejet és megetette.

Most 1.5 éves.. pár hónapja iszoyat anyás, a wcre nem mehetek egyedül. Visszasírom az elejét, mikor még rá tudtam hagyni. De ez is elmúlik majd :)

jan. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem már 1-2 hetesen is, de a 6 hetes kontrollnál fél napot vele volt.
jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%
Alig múlt egy hetes, én addigra teljesen lemerültem szellemileg. Mondtam, hogy most el kell mennem sétálni, mert különben megbolondulok. Elmentem a boltba két utcányira, vettem egy jégkrémet, sétáltam kb 40 percet, aztán hazamentem. A baba aludt, a férjem meg nézte, mikor kel és mikor kell ugrania. Utána ezeket rendszeresítettük.
jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

1-2 hónapos korában, amikor folytattam a jogsi megszerzését. 1 alkalom 1,5 óra volt, plusz utazás, ami olyan 15-20 perc volt oda is meg vissza is.

Volt lefejt tej készenlétben, simán ellátta :)

jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Aznap, amikor hazajöttünk a kórházból. Kb 2 óra hosszat volt vele, mert nekem muszáj vt vmit elintézni házon kívül. Azóta is bármikor rá lehet hagyni, több órát is simán elvannak. A hűtőben mindig van lefagyasztott tej.
jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapos korától napi 1 órákra, amíg a kutyát sétáltattam, hosszabb időre meg amikor a 6 hetes kontrollra mentem. Az apák is szülők, csak szoptatni nem tudnak. De bele tudnak kényelmesedni, ha mindig ott van anya és mindent megcsinál a babával ;).
jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

A #16osnak nagyon igaza van!


Én is azt vettem észre, hogyha egy ideig a férjem (pl munka miatt) kevesebbet tud lenni a lányunkkal, akkor utána baromira belekényelmesedik, hogy mindent én csinálok. Aztán vissza kell rázódnia. Sőt még a lányomnak is megint vissza kell rázódnia. De ha rendszeresen van apa-lánya program, akkor gond nélkül elvannak.


#11 voltam

jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

3 hetes volt. Egyedül mentem bevásárolni.

Szoptatáson kívül mindent megcsinál a kezdetektől.

jan. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
89%
A 6 hetes kontrollon eloszor, ami legalabb 1 ora volt (mindennel egyutt nyilvan). Fejtem le tejet, es a ferjem megetette kozben. Utana legkozelebb 3 honapos kora korul, mert addigra sajnos tapszeres lett. Egesz napra eloszor 5 honapos kora korul maradt az apukajaval.
jan. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
3 hetes korában. Bekerültem hasi görcsökkel a sürgősségire, oda értelemszerűen nem jöhetett velem a baba. Lefejt tejet kapott cumisüvegből, pár órát voltam bent csak szerencsére, végül hazajöhettem.
jan. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!