Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák! Ambuláns...

Kedves Anyukák! Ambuláns szülés kinek, hogyan ment? Könnyen hazaengedtek a kórházból? Hogyan készüljön az ember?

Figyelt kérdés

jan. 23. 12:23
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Ha olyan anyuka idetéved akinek ambuláns szülése volt, kérem hogy mesélje el az élményeit!

Tudtommal a gyerekorvos végzi a teszteket, a bcg-t meg hivatalosan 4 hetes korig kell beadni. Dokit amúgy is az első héten még megkell látogatni, legalábbis nekünk így volt kisfiammal.:)

Sajnos akkor felsem merült az ambuláns szülés, mert többszörösen komplikált volt az én állapotom.

A sárgulásról annyit, hogy míg az én kusfiam tök sárga volt addig a szobatársam babája egyáltalán nem tűnt annak, őt elvitték a kék fénybe, hála égnek nekünk nem kellett. 1 hónapos koráig sárga volt, de nem volt semmi baja.

jan. 23. 20:24
 12/22 anonim ***** válasza:
Az más,akkor most sem lesz a másodiknál sem,minden gyereke a nőknek egyforma. :)
jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

12-es mire gondolsz?

Ambuláns szülést pont azért szeretnék, hogy az fiamhoz hazatudjak jönni, plusz nem tudom ki altatná amikor senki mással nem alszik el, pici még..

jan. 23. 22:08
 14/22 anonim ***** válasza:
A sárgaságra céloztam. Próbáltam arra célozni,hogy nem minden gyermek egyforma,ezért sok mindent bele kell kalkulálnod ebbe,mint hibaforrás és azzal együtt döntened. Nálunk is pici a nagyobb,most vagyok kismama,őszinte leszek,én is gondolkoztam ezen a nagyobb miatt. De inkább nem. Neked viszont kívánom,hogy sikerüljön és jól sikerüljön! :)
jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Természetesen tisztában vagyok a dolgokkal. Ha bármi komplikáció történne szülés közben egy percig sem firtatnám a fontosságát a bent maradásnak.

Angliában egyből hazaengednek, gondolom nem ez lenne a protokol, ha annyi esetben vissza kéne járni a korházba.

Véleményem szerint ez csak félelem.

Ha a baba besárgul akkor szegény így is úgy is kék fénybe kerül amikor nem tudsz vele aludni, s nem is emgednek bent lenni túl sok időre, ha jól emlékszem.

Persze anyukával is történhet valami, amikor is nem engedik vissza már a babát csak az anyát. Ez mondjuk elég szomorú.

Köszönöm! Kívánom én is nektek a legjobbakat!

jan. 23. 22:35
 16/22 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :) 14# vagyok. Remélem ír majd,akinek volt.
jan. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező szerintem addig is próbáljátok meg a nagyobb gyerkőcöt hozzászoktatni, hogy mással is aludjon el, mert simán lehet hogy este, délután indul meg a szülés és nem tudsz rohanni haza hozzá
jan. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező szerintem most ne azon problémázz meg aggódj hogy a nagyobbik gyereked hogyan és kivel alszik el.Szerintem az lenne az első hogy a szülés rendben menjen,azt a párnapot ki lehet bírni.Meg így legalább hozzá szokik a nagyobb gyereked hogy mással alszik.Gondolj csak bele mondok egy példát mi van a kisebbik babával mondjuk valami komoly baj lesz és mondjuk több napig vagy hétig a kórházban kell feküdni.Akkor csapot papot hátra hagysz csak hogy a nagyobbik gyereked veled aludjon.Szerintem nagyon rossz a gondolkodásod.Hozzá kell szoktatni hogy nincs mindig ott anya és nem mindig csak anyával lehet aludni.
jan. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
18as vagyok.Szerintem minél előbb szoktassátok hozzá nem anyával alszunk,ez erre egy jó lehetőség mert tényleg nem tudhatod mit hoz az élet és hogy esetleg hosszabb időt kell távol lenned vagy veled is akármi történhet ami miatt mindkét gyerekekre más fog vigyázni és akkor sem rohanhatsz egyből haza és ez a gyereknek sem jó hogy csak veled tud aludni.Hidd el nem rosszból írom.
jan. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amúgy ha már jön a kistesó a nagyobbat hozzá kellene szoktatni, hogy ne csak az anyja szoknyáján lógjon, mert így több szempontból is nagyon nehéz lesz neked 2 gyerekkel.
jan. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!