Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák! Ambuláns...

Kedves Anyukák! Ambuláns szülés kinek, hogyan ment? Könnyen hazaengedtek a kórházból? Hogyan készüljön az ember?

Figyelt kérdés

jan. 23. 12:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek 20#. Sajnos velem megesett,hirtelen rosszulléttel kórházba kerültem két hétre. Kemény menet volt, szerencsére apuka gyönyörűen helyt állt. De tényleg igaz,hogy bármikor történhet bármi,sajnos. :/
jan. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Én leírom a leges legrosszabb dolgot ami velem megtörtént, példaként.Én anyukámat kicsi koromban vesztettem el betegség miatt,amielőtt meg halt előtte is többször volt kórházban hetekig aztán megtörtént a legrosszabb..Ha én is hozzá lettem volna ahhoz szoktatva hogy csak anyával alszunk akkor nagyon sokat szenvedtem volna alvás szempontjából meg az egész család mert nyilván ők sem tudtak volna miattam semmit pihenni de szerencsére nem voltam erre rá szoktatva hogy csak anyával vagy csak apával aludjak, egyedül is tudtam aludni.
jan. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!