Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apuka lettem ,de rosszul...

Apuka lettem ,de rosszul vagyok az egésztől,rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Tervezett baba , de mióta megszületett nem alszunk felborult az életünk, nem merek hozzá kötődni , megcsinál9k mindent de vágyom a régi életemre

Más is volt már így?



jan. 30. 13:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

Normális. Anyák is ezt érzik gyakran.

Idővel jobb lesz, aztán meg hullámzó. Megtanulsz élni vele.

jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
A férjem kb. másfél hetes baba mellett, mikor éjjel hullafáradt voltam, és ki voltam borulva, teljes komolysággal megkérdezte, akkor mi legyen, örökbeadjuk? Nem vicc volt.😳 Mondtam neki, hát ez rohadt nagy segítség nekem lelkileg, tényleg...
jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%

Én anyaként is ezt éreztem a második gyerekem születése után.(nagy a korkülönbség, a már önálló lányom mellé vállaltuk a fiamat)Aztán egyre jobb lett, belejossz mindenbe.

A férjem az első gyerek után volt így, neki volt szülés utáni depressziója helyettem

Kitartást kívánok,jó lesz minden

jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%

Lépj le, ahogy a többsége a férfiaknak. Ti megtehetitek.

Nekem borzasztó nehéz természetű babám volt, amíg nem tanult meg járni, addig csak sírt és sírt, ha nem kézben volt, mégis kialakult a kötődés, egy percre se bántam meg.

jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
38%
Olyan szomorú az olyan vélemény, mint a 4es. Hogy a gyerekes életét csak akkor élvezik, mikor kb nem kell foglalkozni a gyerekkel. Minek akar egyáltalán ilyen ember gyereket. Én pont a fordítottja, imádom hogy egész nap vele foglalkozhatok erdemileg. Pedig iskolába jartam/járok dolgozok. De semmi nem ér fel az együtt töltött idővel.
jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
63%
Tipikus...nem most kellene ilyeneken gondolkodni...
jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
29%

Most nehéz.

De amikor éjjel mielőtt aludni mész, és beosonsz betakarni, és ott szuszog..elönt valami.

Lesz majd egy pillanat amitől másképp fogod látni.

jan. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
70%

Kedves Kérdező!

Igen, sajnos más is van így.. de bizni kell benne, hogy idővel jobb lesz, amúgy jobb lesz, csak azért fogalmazok így, mert én is épp így érzek. 2 gyerekes anyuka volnék.

Én az első gyerekre nagyon vágytam, aztán született egy olyan szinten hasfájós kisfiam, hogy azt hittem/hittük beleőrülünk. 2 hetes korától kb 6 hetes koráig egész nap ordítva sírt, brutális volt. De utána is csak egy fokkal lett könnyebb jó pár hónapig. Nehéz baba volt sokáig, de aztán egyszercsak azt vettük észte hogy fele annyi a nehezség mint az öröm vele..❤️ észrevétlenül lett egyre inkább a szemünk fénye, napjaink bearanyozója. Imádjuk, semmiért nem adnám! 5 éves.

Novemberben született meg a húga. Ő egy sokkal könnyebb baba, én viszont teljes depresszióban vagyok azóta, és szó szerint azt érzem sokszor, mint amit te is írtal..mondjuk ő alszik, úgyhogy örülhetek. Mégis nagyon nehez, talán még nehezebb is mint elsőre. Épp hogy visszakaptam a régi eletem, újra belecsöppentem, ezt érzem. És sokkal nehezebben fogadom most el. Úgyhogy ázérzem. És tényleg nem vagy egyedül, szerintem ezen majdnem mindenki átmegy, különböző mértékben.

Sajnos csak kitartást tudok kívánni, és sok türelmet…egyszer jobb lesz, és kialakul az új élet és idővel az is jó lesz, csak más mint előtte.

jan. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!