Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kölcsönkapott babacuccokat...

A kölcsönkapott babacuccokat hogyan szoktátok visszaadni? Kimosom, az oké, de vasalgassam is? Csak mert amit én kapok kölcsön, úgyis kimosom és kivasalom, mielőtt használnánk. Tehát így lehet, hogy felesleges vasalni.

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem felesleges kivasalni, nem hiszem, hogy olyan gyűröttek lennének a baba holmik és akinek ez fontos, hogy ki is legyen vasalja, úgyis kifogja magának. Elég azt kimosni.
2009. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ugy szep, hogy ki is legyenek mosva de ki is legyenek vasalva a ruhak, ha mar azt valaki kolcsonadta nekem. Igy illo.
2009. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Én megkérdeztem azokat akiktől kaptam, mindenki azt mondta, hogy csak kimosni kell, hiszen vagy tárolgatni fogják vagy ha újra továbbadják, akkor úgyis újra mossa az aki kapja.
2009. jan. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28%
ÁÁÁÁ ne vasald, majd aki újra elő veszi úgyis mossa vasalja. És abszolút nem gyűrödt egy ruci, hogyha rendesen ki van teregetve.
2009. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!