Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumisüveget vettetek,...

Milyen cumisüveget vettetek, ha Aventes mellszívó van (kölcsön), de nem akartatok nagyon sokat költeni? Kezdésnek elég 2 db cumisüveg? Mekkora méretet vegyek, és milyet?

Figyelt kérdés

Úgy tudom az Aventes mellszívóra csak a saját cumisüvegét lehet, de nagyon drágának találom...

Meg lehet, hogy lesz tejem, akkor meg minek annyi cumisüveg?


Köszönöm


2010. jún. 9. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdetnek elég egy kicsi 125 milis üveg ahoz 1-es cumit adják az tökéletes pici babának, meg vegyél egy nagyobb 260 milis üveget ez bőven elég, a kicsi lesz a vize/ teás, a nagy meg a tejes üveg.

Nem bánod meg ha aventes üveget veszek,, nagyon jók nem kopnak, s később tudsz rá fogó részt nagyobb cumit itatófejet venni. Nekünk 15 hónapja megvan és olyan mintha új lenne. Én vettem disney cumisüveget egy idő után folyt belőle az innivaló, tupperest is kaptunk ami 4000 ft és amellett us kifolyik a csavaros résznél. Ilyeneken nem sporoltam ami minden napi használatban van és fontos dolog az etetések. Ha elmész otthonrol a lefejt tejjel megtudják majd etetni vizzel itatni, és nélkülözhetetlen a jó cumisüveg.

2010. jún. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vegyél egy készlet Aventes tároló poharat, nem csak tejet, hanem bármit tudsz benne tárolni, etetni is jó lesz majd belőle (kiskanállal), abban van közdarab, amivel fel tudod rakni az aventes mellszívóra (meg egyébként az aventes cumit is rá lehet rakni, de az nekünk nem jött be). egyébként meg vegyél akármilyen cumisüveget gyakorlatilag kettőnél jó darabig nem kell több (5 hónaposan 3 cumisüvegünk van, 2 kicsi, 1 nagy, de az egyik kicsit nem használjuk). cumiból kell majd különböző méretű fajta, abból a NUK-ot ajánlom, nekünk nagyon bejöttek és nem is drágák.
2010. jún. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm...:-)
2010. jún. 9. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!