Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazhatok ketten az autóban...

Utazhatok ketten az autóban hosszú útra 2 hónapos babával?

Figyelt kérdés
Elég hosszú útra kell mennem a kislányommal kb. 7 órás az autóút. Első ülésen utazna mellettem, természetesen kikapcsolt légzsáknál menetiránnyal ellentétesen. Utazhatok vele ennyit az autóban?

febr. 12. 22:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

“ Esetleg még opció lehet ha este indulsz, és éjjel vezetsz, nagyobb eséllyel alszik végig. Viszont ez kialvatlanság miatt nagyon veszélyes lehet szóval én is azt javaslom, hogy szálljatok meg félúton”


Naja, ha meg mégsem, és hol azért kell megállni, mert pelenkát kell cserélni, hol azért mert rommá van izzadva, hol azért mert összehányta magát, hol azért mert éhes, akkor mindezt teheti a kérdező éjjel a kietlen országúti parkolókban…

febr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%
hét óra külföldre, gondolom hurráoptimistán tiszta autópályákkal és üres határokkal számolva, ugye?! nem ér rá az a tengerpertozás mondjuk egy évvel később, vagy ha sikerül összekaparnod elég pénzt egy kísérő szálláshelyére is?! értem hogy most a gyerek mellett nem áll meg az élet felkiáltással szülsz egyet aztán ott folytatod ahol abbahagytad, a kölyköt meg hurcolod magaddal egy táskában, mert te emancipált modern nő vagy, de azért nem ártana mégis kicsit lenyugodni, nem gondolod? 11nél a pont, és mi van ha nem is tudsz lemenni egy benzinkútra, mert második órája állsz a dugóban a pálya közepén? esetleg nem hét, hanem 14 órán át tart az út? arról meg nem is beszélve, hogy nem csak a gyereket veszélyezteted , de az összes többi közlekedőt is, kialvatlanul, krvára nem arra figyelve amire kéne tervezel végigkocsikázni két országon? mert nem alszol, a gyerek üvölt, de majd mindenki más jól félreugrik?
febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
amúgy igen, utazhatsz, sajnos semmi nem tiltja, hogy felelőtlen, önző buta libák baromságokat csináljanak a saját maguk szülte kölyökkel.
febr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A két utolsó nagyon művelt hozzászólás volt. Nem tudom hol szerepel az, hogy én nyaralás miatt utaznék egy újszülöttel. Igen külföldre kell utaznom azaz vissza Magyarországra éppenséggel a beteg édesapám miatt és nem azért, hogy saját magamat szórakoztassam. Szóval a válasz stílusából és a modorból eredően sem hinném, hogy közülünk én vagyok az ostoba buta liba!
febr. 15. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!