Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ez a "hányás"?

Normális ez a "hányás"?

Figyelt kérdés
3 hetes babám nagyon ritkán bukik és akkor is csak keveset. Az előbb már aludt az ágyában és azt vettem észre hogy sugárban jön neki vissza a tápszer, minden olyan lett az ágyban. Pedig már kb másfél órája evett. Nem értem és teljesen kétségbe vagyok esve mitől lehetett. Más babája is csinált ilyet? Első babás nagyon pànikolós anyuka vagyok bevallom.
febr. 27. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
És az volt az első gondolatod, hogy erről egy kérdést írj ki?? 😐😐😐 Lehet, hogy túlette magát.
febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen ez. Ez egy ilyen oldal, ahol az emberek kérdéseket írnak ki, ha nem tudják mi miért van. Vagy tévedek?
febr. 27. 20:12
 3/11 A kérdező kommentje:
Első gyerekem, fogalmam sincs mi a normális és mi nem. Mi fér még bele és mi az amikor már segítség kell. De nem kötelező válaszolni, ha csak kötözködni tudsz.
febr. 27. 20:13
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
Mi se tudhatjuk, hogy a te kisbabád miért hányt.
febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem lesz folytatás, csak túlette magát, van ilyen.

Ha vírus, akkor folytatódni fog, esetleg hasmenés is társul hozzá.

febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem hányt, ez bukás. A hányáshoz izommunka kell, az fekve nem megy. Vszleg egy nagyot büfögött és azzal ijesztőnek tűnő mennyiséget bukott vissza. (Soknak tűnik, de valójában nem az.)
febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Gyakran buknak, ha túlették magukat. Ha csak bukás akkor azt kinövi. De keress rá a refluxra ha azok a tünetek stimmelnek rá dokinak mutasd meg.

Érdemes a büfire több időt fordítani, meg szünetet tartani az evésben. Ezek segíteni szoktak. Ha bealszik az etetesbe akkor tartsd függőlegesbe még 10-15 percig. Az is sokat segített nekünk.

febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk durva reflux volt,az indult így. Éjjel már konkrétan ülve elaludtam a büfiztetésbe majdnem olyan sok időt kellett várni orvos javaslatra,mert nála a 20 perc is kevés volt egy egy evés után. És még így is néha visszajött. Neki akkor lett jobb,amikor a hozzátáplálás is indult fél évesen és a tejallergia kiderült,mentes étkezéstől teljesen elmúlt. Mindent próbáltunk nála,pozíció,sűrítés,stb. Semmi nem segített.

De az is lehet csak túlette magát. Figyelgesd,dokinak jelezd azért ha rosszabbodik vagy többször előfordul.

febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most hányt először így sugarban. Azóta sem és a széklet is normális. Holnap jön a védőnő, majd neki mondom. Orvos nálunk heti egyszer van, telefonon pedig elérhetetlen.
febr. 27. 21:16
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

6!


Ez úgy hülyeség, amit írtál, mint a pinty.

A múltkor a lányom úgy hányt álmában, hogy fel se kelt rá. Fekve. Alvás közben. Én keltettem, hogy épp hány, ébredjen már...

És nem bukott,hidd el. 8 éves...

febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!