Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Normális,hogy túl féltem a...

Normális,hogy túl féltem a babám?(2hónapos).? Féltem a nátha, hányás hasmenés, a szokásos betegségektől...

Figyelt kérdés

2 gyerekem van ,9eves fiam és most született a kislányom.

Olyan mintha az első lenne,talán rosszabb.

Túl féltem, most meg van fázva ,mert ugye a nagyobb haza hoz ezt azt.

Tudom ,hogy ezzel jár,de mégis túl aggódok mindent. Állandóan olvasgatok,már szinte bele fogok bolondulni,hogy mindig ezen jár az agyam...



#baba #Nátha, influenza
febr. 22. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is jobban aggódtam a betegségek miatt de sokat sajnos akkor se tudunk tenni. Az enyém 10 hónapos,amint köhög a nagytesó vagy bármi baja van, nem puszilgatja a kicsit, nem fogdossa a dolgait, meg antibakteriális légfrissítővel fújkálom az egész házat, de akkor is folyik a kicsi orra.

Hányós vírusnál a nai napig rettegek, hogy elkapja a kicsi.


Viszont ha csak ezen jár az agyad meg olvasgatsz erről akkor az már túlzásnak tűnik.

febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát egy 2 hónapost mindegy hányadik gyerek azért még félteni KELL. Hányàsnál vészesen kiszáradhat, sokkal könnyebben, mint egy totyogós. Neki egy megfázás is durva, szívhatod le az orrát 2 óránként, hogy ne fulladozzon-, tudom, mert végig csináltam. Nagyfiam eleinte elég trampli módon köhögött össze-vissza. Azóta szigorúan csak könyökhajlatba. Kisbabához nem nyúlhat olyankor, a baba szobájába sem mehet be. Sokkal szigorúbban fogom a gyereket.

Hányós vírusunk évek óta nem volt, mivel van nálunk kézfertőtlenítő mindig. Kézmosás nélkül nem eszünk stb.

febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!