Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben van otthon az egy hónap...

Miben van otthon az egy hónap körüli babátok és hány fok van?

Figyelt kérdés
Ha jön hozzánk a védőnő, mindig mondja hogy nagyon meleg van. 24-25 fok.. a babámon hosszú ujjú body és talpas naci van, szerinte így jó ha alszik is. Nálatok hogy alakul?
febr. 28. 22:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
15%

Igaz már 3 hónapos, most nálunk is 25 fok van.

Napközben hosszú body+talpas naci vagy vékony naci és zokni van rajta. Éjszaka egy szál rugi és egy vékony nyári ujjatlan hálózsák.

(A hálózsák muszáj, ettől a körbe öleltség érzéstől tud hosszan aludni.)

Pár napja már gondolkodok hogy csak egy bodyt fogok ráadni a hálózsák alá.


Korábban mi a férjemmel télen-nyáron nyitott ablaknál aludtunk, de baba mellett nem merem kinyitni egész éjszakára az ablakot...

(Mi ehhez a hőmérséklethez annyira hozzá vagyunk szokva, hogy decemberben amikor valamiért fullra feltekert fűtéssel is csak 22 fok volt meg akartunk fagyni, én konkrétan pulóverben aludtam a nagypaplan alatt)

febr. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
88%

"SEMMIT az égvilágon nem tudsz tenni ellene, ha erre futotta otthonként."


De, tehetsz: AZT, hogy nem öltözteted be a gyereket pufajkába a 25 fokhoz.

21-22-ben is doszt elég a rövid, itt meg mindenki hosszúzik, meg hálózsák 25 fokban.

Ugyanezek az emberek meg nyáron 22 fokon járatják a klímát.

Esztelen.

febr. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk tavaly télen született, 16-18

max. 20 fok volt (Németország.. itt mindenkinek ez a normális) de simán elvolt egy vékonyabb rugiban, vagy rövid ujjú body - nadrág kombóban.

Most már 13 hónapos, egyetlen egyszer volt beteg, de ő volt messze a legjobban hármunk közül..

febr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
37%
Imádom, hogy mindenki kontrázik, hogy nálam 18 fok van, nálam 16. Nálam 14 és éjszakára a fagyasztóba teszem a gyerekem. Hadd fűtsem már annyi fokra a házamat, amennyire akarom.
febr. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
83%

Panelban lakunk, 24-25 fok van. Néha 27 🤦‍♀️🤦‍♀️ nem tudunk mit tenni, és ez csak a második emelet. Feljebb még rosszabb.

Nappal hosszú body, vékony pamut nadrággal volt rajta, este vékony pamut rugi, vékony hálózsákkal, és bukóra nyitott ablaknál alszunk.

Ma már 2 éves, éjjel csak vékony pamut kezeslábas van rajta, és semmi más, mert melege van, és azt utálja

febr. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
68%
Jézusom!A 24 fok,az rengeteg eleve.Nálunk nappal 21-22 fok van,ilyenkor rövid ujjú body talpasnaci elég.Létezni nem tudnánk 24 fokban.Borzasztó egészségtelen.Éjszaka csak 19-20 fok van, akkor van rajta body,rugi.
febr. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
27%
12: én nem az öltöztetést kérdőjeleztem meg, hanem csak el akartam magyarázni mindenkinek, aki szerint ez rossz, hogy sajnos a magyar panelhelyzet az általában ennyi fok telen. Szerencsés gyerek voltam, családi házban 18-22 fokban élhettem, de aki felnöttként ezt nem tudja biztosítani a saját gyerekének annak marad a 25 fokhoz való alkalmazkodás. Én sem adnék rá rövidujjút emiatt, vannak vékony anyagú hosszabb rucik is. ;)
febr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
30%
Aki panelben lakik annal nincs ablak ?
febr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
58%

Nálunk napközben 22 fok van, nem fűtűnk már 1 hónapja. De fűtéssel is 22 fokot tartottunk. Most a nap melegíti fel a lakást, ilyenkor egy hosszú, vatagabb nadrág, zokni és hosszú body van rajta. Még csak mászik, sok helyen kő van, ezért a vastagabb gatya.


Alváshoz vékony nadrág, hosszú body, 19-20 fok és egy kistakaró.


1 éves múlt, sosem volt beteg.

febr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
33%
Mit csináljunk, ha 22 fokban mi felnőttek is fázunk, és a gyerek keze lába is tiszta hideg? Fázzunk egész télen, mert valaki szerint az az egészséges?
febr. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!