Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben van otthon az egy hónap...

Miben van otthon az egy hónap körüli babátok és hány fok van?

Figyelt kérdés
Ha jön hozzánk a védőnő, mindig mondja hogy nagyon meleg van. 24-25 fok.. a babámon hosszú ujjú body és talpas naci van, szerinte így jó ha alszik is. Nálatok hogy alakul?
febr. 28. 22:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
40%

Egy hosszú ujjú body van.

Nálunk is ennyi van, de sehogy nem tudom lehűteni a lakást. Ha kinyitom az ablakot akkor az meg túl hideget csinál. Nappal mondjuk egész nap nyitva van, de úgy is 23-24 fok van.

febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
*rugi
febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
13%
Nálunk stabil 24 fok van mindig és ugyanígy van egész nap a kicsim. Este szoktam ráadni ujjatlan bodyt és ilyen pufi plüssös anyagú kapucnis overált, nekem sokkal jobban alszik ha kicsit melegebben öltöztetem fel este.
febr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
17%
Nálunk is ennyi a hőmérséklet, és ugyanez van rajta is. Én éjszakára a saját takarómmal be is takarom, ha külön aludna, egy vékony hálózsákot azért rádobnék. Mondjuk nálunk a fűtés ellenére kicsit hidegebbek is a hálók, mint a nappali.
febr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
79%
24 fokban megsült volna mindkét gyerekem. Nálunk 21-22 van, rég nem fűtünk. Rövid body, leggings.
febr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
69%
Rövid ujjú body + hosszú ujjú rugi. Panel,nagyon meleg, de hideg se. Most olyan 22-23 fok van kb
febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
54%

Borzaszto egeszsegtelen a 24 fok, ezert nincs a magyar gyerekeknek immunrendszere es folyamatosan betegek az ovodaban.

21-22 fok nappal, 18-19 ejjel az egeszseges.

febr. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
34%

7-es nekem az ócska, egykörös társasház negyedik emeletén semmilyen ember ne mondja meg, hogy ez egyszerűen szörnyű egészségtelen 25 fokban élni. Természetesen én is tudom. SEMMIT az égvilágon nem tudsz tenni ellene, ha erre futotta otthonként. Nincs ebben az árfekvésben olyan 3 szobás panel, ahol ne ez az irdatlan hőség lenne állandóan. Még anno albis koromban minden évben máshol kellett éljek egyetemistaként, laktam èn mindenféle emeleten, téglában is, panelban is, teljesen eszköztelen mindenki a távfűtés értelmetlen rendszerének javítását illetően. Be lehet tekerni hőszigetelő fóliával a csőveket, de az egész lakás tele van csővel, plusz kint a folyosón is, mert zárószinten így lett kialakítva. Aztán hallom az egyik lakó meg szètfagy a földszinten, mert alattuk egy fűtetlenül hagyott garázst tart a tulajdonosa és nem lehet vele megbeszélni, hogy ha nem fűti a garázsát mint ingatlant, akkor a felette lakók szívnak a 18 fokban télen.


Mert ha telne más körülmenyre, én is szívesen kivágnám ezt a 25 fokot az életemből, gyűlölöm.

febr. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk max. 22 fok volt, védőnő meg is jegyezte, milyen ügyes vagyok, hogy nem fűtünk annyira, rengeteg anyuka nagyon meleget csinál. Neke. Akkor egy hosszúujjú body és egy hosszúujjú rugi volt rajta, betakartam. Ez volt januárban.
febr. 29. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Tavaly februarban volt ennyi idos, panelban lakunk tavfutessel. Az enyemen egy hosszuujju body volt, ennyi. Es az ablak is nyitva volt. Soha nem is volt beteg meg. 😅 Ejszakara nyitott ablak+hosszu rugi.
febr. 29. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!