Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl erőteljes ringatással...

Túl erőteljes ringatással okozhattam kárt a babámban?

Figyelt kérdés
Most 4 hós és kb. egy hónapja fedeztem fel, hogy amikor már a fáradtságtól sír, milyen gyorsan meg tudom nyugtatni és el is alszik egy kicsit határozottabb ringató mozdulattal. Ez úgy szokott kinézni, hogy a vállamon van, függőleges helyzetben, fogom a fejét és a fenekét és úgy járkálok vele, hogy rogyasztok közben, de az elején még van, hogy ezek elég hirtelen, mély guggolások, de erre mindig megnyugodott. Bár a fejét fogom, valamennyire rázkódik ilyenkor, ez a rázkódás andalítja el. Most olvastam egy cikket, hogy már egészen enyhe, fel-le mozdulat is okozhat megrázott baba szindrómát, és nagyon megijedtem, hogy ezzel most baj csinálok-e...
márc. 12. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..


Nem ugyanaz a helyzet, de ugyanaz a kategória. Dehogy okozol neki ezzel kárt. Max a blikk rúzsban írnak ilyen hülyeséget, hogy az enyhe fel-le mozgás is bajt okoz.

márc. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Nem.

De majd hozzászokik gyorsan, és még másfél évesen is így kell vele ugrálni, mert máshogy nem fog aludni.

márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én az első 2-3 hónapban a fittlabdán ülve ugráltam vele.

S nem, nem így alszik el most is.

1 éves múlt.


Kb 3 hónapos koráig volt ez, aztán szépen megszokta az esti rutint, nem kellett extra nyugtatgatás neki.


Nem okozol neki kárt, ne aggódj.

márc. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!