Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudtátok először megneve...

Mivel tudtátok először megnevettetni a babátokat? És utána mi volt, amivel mindig sikerült?

Figyelt kérdés
Tudom, minden babánál teljesen más random dolog vált ki nevetést, de érdekelne, másoknál mi volt ez. És kb. mikor volt az első igazi kacagás?
márc. 12. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a férjemnek kacagot először. Már elmúlt három hónapos. Mesélt neki elváltoztatta a hangját meg gagyogott és grimaszolt. Egyiknél kacagott. Nekem meg akkor nevet, ha a pocakjához hajolok és brummogok.
márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pici korában "C" betűs szavakkal sikerült hangos kacagásra bírnom (pl. "Tele a poci?", "mégeCCer", "Hapci!").
márc. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy tehén ujjbábbal bohóckodtam neki, miközben ilyen tipikus, mély, debil hangon köszöngettem meg a nevét mondtam. Ekkor olyan 3 vagy 4 hónapos lehetett.



Azóta 1 éves. Pl ha nézegeti a Graffalós könyvét, mindig röhög a szörnynek, mert amikor olvasom neki, a szörny debil hangon beszél és az nagyon mulattatja :)

márc. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a hapci volt a nyerő, főleg, ha valaki rá is játszott, hogy tüsszent, hahahahahaaappci. Gurult a röhögéstől 😂
márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A lányom későn kezdte, olyan 5 hónapos korában kendőben volt az oldalamon, kertészkedtem, és azon kezdett nevetni, hogy tépkedem a gyomokat...

A kisfiam kéthónaposan meglátta a tükörképét és elnevette magát. Ő azóta is nagyon nevetős baba, a kedvence, ha azt mondjuk, SUTTY! és suhintunk felé, mintha varázsolnánk. Összerezzen és nagyot kacag. Meg persze a pocakpuszi.

márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte mindig "idegeneken" nevetett. Elsőre akkor mikor találkoztunk egy nagyon mély, öblös hangú barátunkkal. Beszélt hozzá, a gyerek meg egyszer csak elkezdett kacagni. A második alkalommal egy barátnőm nagyon hevesen affektálva magyarázott nekem valamit, akkor is majd megszakadt a nevetéstől. Vagy mikor apámmal sétáltunk, aki kicsit megbotlott és majdnem elesett, az is nagyon vicces volt szerinte. Mi hetekig hiába próbáltuk ezek után az első esetek után otthon megnevettetni, nem ütöttük meg a szintet. Aztán nem is tudom, a kukucs játékot elég kicsiként is szerette már, azon mindig nevetett. Meg ha a macskával játszottunk a macskapálcával, akkor is.
márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is a ha-haaa-haaapppcccci a nyerő, 14 hónapos lesz, de kb. 10 hónapja a hapci a befutó. :D Főleg ha el is játszuk, hogy tüsszentünk. A legjobb amikor meg vagyok fázva, tüsszögök, ő meg megállás nélkül kiröhög.

Meg a CS betűs szavak.. “csokoládé” a kedvenc jól megnyomva a cs-t.

Ja meg a gyeskontyom! A fejem tetején, és ahogy rázom a fejem, az is baromi vicces neki.

márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!