Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól tudott a babátok...

Mikortól tudott a babátok önállóan is eljátszani a szőnyegen és mennyi ideig?

Figyelt kérdés
És ehhez milyen játékokat tettetek ki neki, ami le is kötötte?
márc. 13. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
20-25 perc néha volt 30 is 3,5 hónapos kora óta. Előtte max 5 perc ha volt. 2,5 hónapos kora óta próbáltam. Hetente kb kétszer cserélem a játékokat a játszószőnyegen direkt vettem olyanokat amiket felakaszthatok. Így nem unta meg. Az a favorit ami hangot ad ki. Mindig egy olyat is felteszek. Az állatkákat szereti a legjobban. Ami nem állatos, hanem csak valami más minta vagy forma az nem érdekli.
márc. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2 hetesen letettem mellé egy kontrasztos könyvet és csendben nézegette.

Ameddig nem tudott fogni addig csak könyvek, utána jött a kiságyforgó, lógó bisz-baszok a játszószőnyeg felett. Azután plüssök, csörgők, recsegős textil könyvek. Most 3,5 hónapos most a textil pelus gyűrögetés a kedvenc játék, egy pelust a kezébe adok azzal elvan 10 percig.

márc. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11 hónapos 10 percet bír ha a helységben vagyok ha nem akkor visítva követ. Egész nap mellette kell ülnöm és jatszani vele vagy hagyni hogy megmásszon.
márc. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amíg el nem kezdett kúszni-mászni, addig a rekord 8 perc volt, amíg elvolt, akkor is úgy, hogy látóhatáron belül voltam, de ő egy tipikusan letehetetlen baba volt a kezdetektől. Olyannyira, hogy amikor megszületett a barátaink kisfia én csak pislogtam, hogy 20 perce nézelődik egy nyekkenés nélkül egyhelyben... Mondom bakker ilyen is lehet? :')

Már lassan 2 éves lesz, mostmár egész jól elmolyol magában, ha olyanja van.

márc. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

5 éves, még várom ezt a percet :D


Viccet félretéve, ahogy elkezdett mászni jobb lett. De akkor is csak perceket.

Most 5 éves, fél óránál tovább most sincs el egyedül.

márc. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindig is egy jól ellevő baba volt a kiafiam. Csecsemő korában is sokat volt a földön mindenhol ahol én voltam.


Aztán ahogy elkezdett kúszni és felfedezte a lakást, simán elvolt 10-20 perceket. Kúszós korában volt egy kisebb műanyag labda, azt imádta kergetni, fogni, a szájába próbálta betömködni, de ahhoz nagy volt.

Szerette nézegetni a kontrasztos meg a színes könyveket.


De az stabil ülés hozta el neki a teljes szabadságot.

A könyvespolca előtt ülve pakolja a könyveit, és egy egyszerűbb ebédet megtudok főzni, és nem keres.

Most 1 éves.


Persze vannak napok amikor meg egy pohár teát nem tudok kitölteni, de nem ez a jellemző.

márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!