Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog már hosszabb ideig...

Mikor fog már hosszabb ideig is eljátszani?

Figyelt kérdés
5 hónapos múlt kislányom, és olyan rossz, hogy csak kis ideig van el a járókában, kis ideig tudom én szórakoztatni. Pár percnél tovább nagyon ritkán foglalja le bármi is. Mondókázom neki, éneklek, hagyom hogy ő játszon, de néha úgy érzem semmi nem jó neki. ez meddig lesz így? Vagy csak az én babám ilyen nehéz eset?Néha azt gondolom, ő is baromira unja a telet, a bezártságot, meg hogy rajtam kívül ritkán lát másokat. Este picit az apját, ritkán a nagyit.
2012. febr. 16. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 11,5 hónapos, én is hasonló cipőben jártam/járok és gondolom még nagyon sokan. Mai napig hamar megun egy játékot és nagyon sokat kell vele foglalkozni, most már azét könnyebb, mint pl. 5 hónaposan, jobban le lehet kötni. Az biztos, hogy könnyebb lesz ha már jó idő jön végre és ki lehet őket vinni. Ha már jobban elkezd mocorogni, kúszni, mászni, menni (nem tudom, hogy mit tud a kislányod), de akkor jobban elfoglalja magát. Kitartás
2012. febr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

5 hónaposan azért túlzás azt mondani, hogy unja a telet meg a bezártságot. Te biztosan unod, de ez tök normális, így tél vége felé.

Én azt csinálnám, hogy jó felöltöztetném, becsavarnám takaróba, hogy csak az orra hegye látszódjon ki, és ölben kivinném a levegőre. Bár mostmár enyhül az idő, ha csitul a szél is, nyugodtan sétálhattok minden délelőtt.

Nálunk az önálló foglalkozásban a kúszás (7 hónaposan) hozta meg az áttörést, amikor ha nagyon akart, aszőnyegen kúszva-forogva elérte amit akart. Onnantól 20-25 percet is elvolt egyedül, persze úgy h közben ránéztem, ill. akadálymentesítettem a környéket.

2012. febr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A hasáról hátára tud fordulni, egyenlőre ennyi.

Próbálom őt napközben is hasra tenni(hason alvó),eléteszek játékokat de nagyon hamar sírásba torkollik a dolog, elfárad.Az ágyában mindig jól elmászik 90 fokkal, volt hogy 180-nal, emeli a fenekét és úgy próbál haladni, de a járókában már nem, földön sem.

2012. febr. 16. 12:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Megyünk mi sétálni, de a mózest már unja, nem lát ki, csak alvásra jó. A hordozó jobb, de ott nincs védve a széltől, meg eléggé korlátozva van a mozgása benne, azt is utálja.Ezért én sem szeretek így sétálni, csak ha alszik, mert amúgy nyűglődik.
2012. febr. 16. 12:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Lányom 1 honapos és nincs el egyedul. Igyényli a társaságunkat. Utál egyedul lenni egy szobában.
2012. febr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19 hónaposom egyetlen percet nem bír egyedül lenni(és soha nem is bírt) és nem tud játszani sem egyedül.Szerintem ezt gyereke válogatja....
2012. febr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem az "egyedül"-ön van a hangsúly, hanem úgy egyáltalán velem sem.Szívesen játszom vele, de ha csak nyavalyog meg szenved 2 perc után, akkor hiába teszek bármit.
2012. febr. 16. 13:16
 8/8 anonim ***** válasza:
A Te kicsid még nagyon pici, persze hogy nincs el egyedül. 17 hónapos a kislányom, de még csak pár percet, max.5-10et játszik egyedül.
2012. febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!