Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy nem tudom letenni...

Baj, hogy nem tudom letenni hasra a babám?

Figyelt kérdés
A babám most lesz két hónapos. Csípőszűrésen azt tanácsolták, hofy ébrenléti időben minél többet legyen hason. Na ez az ami nekünk alig jön össze. Mikor megébred, egyből éhes, megetetem (ez nála 1 órás időtöltés) , utána büfiztetés, pelus csere és be is alszik. Ha felkel megint enne, függetlenül attól, hogy 20 percet vagy 1 órát aludt. Ilyenkor nem tudom letenni, mert üvölt az éhségtől. Éves után pedig ha valami csoda folytán nem alszik be, akkor hason visszabukik egy csomó tejet. Próbáltam kivárni egy ilyen fél órát, de ugye akkor meg elalszik ismét. Hordozni szoktam rugalmas kendőben, mikor egyszer-kétszer sikerül letennem pár percre, akkor már szépen támasztja a karjait és emeli fel a fejét a mellkasával együtt. Viszont az erősödés miatt örülnék, ha többet el tudna lenni hason. Altatni se tudom így, mert utálja, csak oldalt vagy háton szeret lenni.
márc. 13. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A nagy gimnasztikai labda is segít, ha ringatod rajta hason. Nagyon szeretik.

Meg még a henger alakú párna is, miközben hasal, keltsd fel az érdeklődédét zörgő tárgyakkal, játékokkal, kiskönyvekkel.

márc. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

mind a 2 gyerekem az alső 3 hónapban szinte semmit nem volt hason.

Ahogy letettem őket ordítottak is, én meg ezt nem bírtam elviselni.

3 hónaposan kezdte el mind a 2t érdekelni a hasalás, 3,5 hónaposam forogak hasról hátra meg vissza is.

2,5 illetve 5 évesek. Semmiről nem maradtak le

márc. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az eleje ilyen, hamarosan egyre többet lesz fent majd akkor hasra teszed. Most akkor tedd hasra ha véletlenül úgy alakul minden. Ez minden újszülöttnél így megy. Eleinte én magamra szoktam hasra tenni. Hanyatt fekszem, nem egész vízszintesen és magamra teszem hasra. Így nem is bukta vissza a kaját és tudtunk "beszélgetni ".
márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A kendő is olyan, mintha hasalna. Az is jó.
márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!