Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem lehet letenni aludni?

Miért nem lehet letenni aludni?

Figyelt kérdés

A kisfiam 8 hónapos (iszsz), eddig csak a kiságyában aludt, de 4 napja egyszerűen NEM LEHET LETENNI aludni. Napközben 2x alszik, akkor is, és este is amint megérzi, hogy rakjuk lefelé, kipattan a szeme és sír. A hosszú sírni hagyás nem opció, a párom és én sem bírjuk hallgatni, ahogy sír. Amint kivesszük a kiságyból, azonnal megnyugszik és vissza is alszik (apának is). Születése óta nem szeret/nem tud az ágyunkban aludni, ez sem megoldás.

Szerintetek mi lehet a gond, és mi lehet a megoldás? Köszi!


2023. okt. 11. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mind a 2 gyerekemnél 8-9 hónapos koruk közt elromlott az alvás.

Hiába voltak addig jóalvók a saját ágyukban, átaludt éjszakákkal, onnanminden megváltozott.

2023. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk montessori ágy volt a megoldás, 90*200, mellé fekve altattam el, nem kellett letenni, és működött újra az alvás. Szintén ebben a korban váltottunk.
2023. okt. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

16 hónapos a kislányom és a mai napig van ilyen. Az is előfordul, hogy hajnalban ébred meg és utána nem tudom már visszatenni a kiságyába.

Van egy dupla matrac a földön, azon alszom vele ilyenkor. 2-3 óra múlva megszoktam próbálni betenni az ágyába, ha mélyen visszaaludt, ha akkor is megébred és sír, akkor maradok és együtt alszunk.

Jellemzően akkor szokott ez előfordulni, amikor fogzik, vagy ha kevés időt töltöttünk együtt esetleg 1-2 napja és beüt a szepa. Néhány nap után rendeződni szokott. Eddig a max 2 hét volt.

2023. okt. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kérdésem volt az óránként kelős, ahol fázott a baba.


Most két napja rendesen alszik. Nem lehet, hogy a ti testhőtök utàn nagy a különbség? Esetleg ha pokrócban altatod és úgy teszed le nem alszik jobban?

2023. okt. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!