Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyakran ébredő babák maguktó...

A gyakran ébredő babák maguktól is képesek lesznek hosszabban aludni, visszaaludni?

Figyelt kérdés
Lehet buta a kérdés, de nincs tapasztalatom. Alvás tréninget nem szeretnék alkalmazni a babámon. 6 hónapos és gyakran ébred. 1-2 óránként. 2 foga van már, reménykedtem hogy jobb lesz a helyzet ha kint lesz az első 2 és még nem indul el a többi, de ma is óránként ébredt. Nem sír, csak csapkod, fészkelődik, nyöszörög. Néha elég a cumi vagy ha rá teszem a kezem de néha csak a cici segít. Idővel ez jobb lesz? Vagy én rontottam el hogy nem tud segítség nélkül visszaaludni? Jó lenne ha ki tudná pihenni magát ( és én is…:)).
márc. 25. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy ilyen időszak sajnos. Nekem mindkét gyerek alvása 6 hónapos kor körül romlott el, ilyenkor nagyon dolgozik az idegrendszerük és nem tudnak tőle aludni.

Próbálkozhatsz, hátha valami külső körülmény zavarja, melege van, fázik, túl nagy a fény, túl sötét van, stb. A fiamnál az 1-2 órás ébredéseket az okozta hogy zavarta hogy egy szobában vagyunk. Amint külön szobába került már csak 2 ébredése volt, aztán megtanult járni, lenyugodott kicsit az idegrendszere és azóta átalussza az éjszakát :) A lányommal még bőven benne vagyunk... De majd egyszer ő is aludni fog :D

márc. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jobb lesz, ne aggódj, csak senki nem tudja mikor. Az enyém 22 hónapos koráig szopizott, addig kelt max 2 óránként.

Azóta atalussza az éjszakákat, magától visszaalszik, elalszik.

márc. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. A nagyobbik fiam 2 óránként ebredt. 2 es fél éves kora óta atalussza az éjszakát gond nélkül. Ha álmos, csak lefekszik es elalszik, oviban is es itthon is. Most 3 és fél éves.
márc. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem 3ból 2 már szépen alszik, de kb 3-4 éves koruktól, addig pokol volt.
márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy érik, fejlődik az idegrendszer.
márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!