Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan küzdjem le a pánikolást?

Hogyan küzdjem le a pánikolást?

Figyelt kérdés

Mikor még haza jöttünk a kórházból a picivel, sokat volt sírhatnékom szó szerint a semmitől, sírtam is sokat, ez szerencsére elmúlt. Azt hittem jobb lesz idővel de nem.. Jött a hasfájós időszak a picinél, most mindjárt 4 hónapos, és elindultak a fogcsirák neki. Keservesen tud sírni a semmiből és nem lehet megnyugtatni semmivel. :( ilyenkor én úgy érzem ha elkezd már sírni, ordítani, hogy levegőt se kap, hogy be pánikolok, el akarok menekülni de egyben maradni, is, fogalmam sincs hogy biztos a foga-e a baj, vagy hogy mit csinálok rosszul, mi fájhat neki, mit csináljak vele, szó szerint amint elkezd sírni már remegek én is és érzem hogy gyorsabban ver a szivem. Ha alszik is már azt figyelem hogy melyik percben vagy mikor kel fel ordítva megint és hogy mit fogok tenni. :( szinte már aludni sem tudok, folyton megébredek, forgolódom. Már

előre tartok tőle ha a férjem doglozni van és egyedül vagyok a picivel hogy mi lesz. :( Hogyan küzdjem ezt le magamban?



ápr. 8. 05:15
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Próbálj meg ilyenkor elkülönülni érzelmileg. Tudom, hogy baromi nehéz, de ha érzi rajtad hogy nem vagy magabiztos, neki annál rosszabb mert nem érzi magát biztonságban! Légy határozott és ha rossz döntést hozol azzal sincs semmi baj, legközelebb máshogy csinálod. Nem tudsz mit elrontani.
ápr. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igyekszem lenyugodni, de tényleg baromi nehéz..
ápr. 8. 05:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe ezt a cikket, szerintem nagyon jó, számomra hasznos volt: [link]
ápr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!