Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek a 2 eves lanyom...

Mit tegyek a 2 eves lanyom "panikolasaval"?

Figyelt kérdés

Nem tudok mar vele mit kezdeni, allandoan magyarazni, hogy nem bant a legy, a szello.

Ha raszall a legy, ha korulotte van, egyszeruen elkezd sikitani torkaszakadtabol uvolteni es panikolva sir.

Ugyanez, ha a szello megfujja.

A legynel meg elkepzelem, hogy valami miatt kialakult ez, de a szelnel?!

Kinomban mar csak nevetek rajta es nezem, hogy mi lesz a vege.

Probaltam mar mindent elmagyarazni neki, mondokakat mondok rajuk, de semmi.

Ma mar kozoltem, hogy hagyja abba a hisztit, mert buntetest fog kapni.

Tudom, ez sem a legjobb, de mar nem birom elviselni. A gyerekorvos pedig semmilyen vizsgalatra nem hajlando beutalni a lanyomat.


2013. júl. 31. 20:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Fiam 5 lesz és télen képes azért visitani mert az arcára esik a hó,nyáron meg azért mert süt a nap,ha a szél fuj az a baj,ha eső esik az...nem tudom..
2013. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Akkor te sem vagy jobb helyzetben.

Egyszeruen nem tudom elkepzelni, hogy mitol alakulnak ki ezek a fobiak. Mar ha ezek azok..

2013. júl. 31. 20:16
 3/17 anonim ***** válasza:
engem is zavar a szél,eső,de szerintem ők nem tudják még rendesen kifejezni,csak így...
2013. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom... én pont ezért mutatom meg neki a villámot, ha dörög ki megyünk együtt hallgatjuk és mivel rajtam látja hogy én szeretem, ő se fèl. Eddig bevált ez a módszer sokminden másnál is.
2013. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ja! első voltam.
2013. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hogy ezt irom de el kene vinni gyermek pszihiaterhez.A haziorvosnak meg el kene mondani hogy szeretnel megnyugodni hogy nincs baj.Esetleg kerheted a vedonotok segitseget.Ne haragudj de ez nem normalis dolog.Ha valami furcsasagot eszlelsz nala, es erzed is hogy el kene vinni kivizsgalni, akkor tegyel meg mindent.Ne buntesd meg ezert, nem tehet rola.Probald ot megerteni, biztos nem azert csinalja mert rossz akar lenni.Onnan tudom hogy ezt az utat mar megjartam a kisfiammal.Ezek amiket leirtal lehetnek autisztikus tunetek.Mar pedig egy autista gyerek nem teheg semmirol, es nem ertene miert bunteted.Kérlek vidd el kivizsgaltatni, marcsak azert is hogy megertsd ot, es ne az oviban legyenek gondok, ne onnan jelezzenek neked hogy gond van.Minden jót kívánok nektek.
2013. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
De kisfiamnak pl. más "gondja" nincs...nyitott,barátkozós,sokatbeszélős eleven gyerek...ez olyasmi nála mint mikor nem sikerül vmi,pl. összerakni egy legot,akkor rögtön dühös lesz és csapkod,és hisztizik...az esötöl,széltöl is csak egyszerüen dühös lesz,pedig megmagyaráztam már neki h ez természetes,szokja meg h télen havazik,nyáron meg süt a nap.:)
2013. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Minden bogarat szeret, kedvence a katica. Allandoan bamulja oket, semmi baja nem volt eddig tole. Kb. 2-3 hete csinalja ezt, nem honapok ota.

Nyitott a vilagra, mindent szivesen megnez, megtanul hasznalni.

Ejjel-nappal uton vagyunk.

2013. júl. 31. 20:26
 9/17 A kérdező kommentje:
Kozlekedunk metroval is, aminek elkerulhetetlen a szele. Megis kibirja.. csak az utcan "akad ki tole".
2013. júl. 31. 20:27
 10/17 A kérdező kommentje:

Elolvastam az altalad leirt betegsegnek a tuneteit, de egyik sem jellemzo a lanyomra. Meg a legkisebb formajaban sem. Szerencsere.


Azert koszi a segitseget.

2013. júl. 31. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!