Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet egy babának...

Mikortól lehet egy babának immunerősítő vitamint adni?

Figyelt kérdés
Babám 3 hónapos. Van valami amit már el lehet kezdeni neki adni, vagy később lehet csak?
ápr. 12. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Minek? Elég a D vitamin meg egy probiotikum.
ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mert szeretnék adni neki. És ilyenkor milyen probiotikumot lehet és azt minden nap?

A D vitamin meg alap, kell a csontjai miatt, az nem immunerősítő vitamin.

ápr. 12. 22:26
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Külföldön élek, nem tudom otthon milyen probiotikumok vannak. Egyébként a gyerekorvosoddal miért nem konzultálsz ilyen ügyben. Egy gyerekről van szó, jobban mondva, egy kisbabáról. Maris leírja hogy ő a biogaia cseppeket adja és akkor te is azt fogod?
ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Nekem azt mondta a vedono, hogy 1 ev alatt csak d-vitamint kapjon, mast ne.

Szoval en nem adnek, ha esetleg azert kellene, hogy mondjuk nagyobb tesotol kevesbe kapjon el betegsegeket, tokmindegy, el fogja kapni.

ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Nincs ilyen fogalom, hogy immunerősítő vitamin. Az csak bevételerősítő reklámátverés. Az immunrendszert nem a vitamin erősíti. Immunrendszer egyszerűen van. A tüdőt meg a májat se kell erősíteni. Rongálni tudja a stressz, a silány táplálkozás, elégtelen alvás, de csecsemőknél ezek nem jellemzők. Ha közösségbe kerül a kisgyerek, akkor beteg lesz. Ez megkerülhetetlen tény. Pont a megélt fertőzések erősítik az immunrendszerét a későbbi évekre.
ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3! Nem, mert az egy f*s készítmény.

Amúgy a gyermekorvos csak akkor érhető el ha oltás van. A telefont nem veszi fel, ezért is járunk magán gyermekorvoshoz. Őt majd megkérdezem.

ápr. 12. 22:59
 7/13 A kérdező kommentje:
4! Hála istennek nincs nagyobb tesó!
ápr. 12. 23:00
 8/13 A kérdező kommentje:
5! Értem. Én sem óvodában, sem iskolában soha nem voltam beteg. Mikor mások taknya nyàla egybefolyt, nekem max egy napig fájt a torkom és kész. Olyan lett 31 éves koromban az immunrendszerem, hogy immungyengítőt kellett szednem, hogy teherbe tudjak esni, mert a szervezetem védekezett a megtermékenyített petesejt ellen is és kilökte. Szóval van ilyen is.
ápr. 12. 23:03
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

3 hónaposnak nem adnék semmiképp. Inkább 1 éves kortól.


Cebion C vitamin cseppet mondjuk már adtam neki 9-10 hónaposan, volt mikor 3 napig volt egészséges, majd megint beteg lett. De nem segitett sokat az sem egyébként.

ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az extrém, rendkívüli eset. Neked se mesterséges készítményektől lett, hanem mert úgy vagy összerakva.
ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!