Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktatnátok le a 3hos...

Hogy szoktatnátok le a 3hos babátokat a cumirol?

Figyelt kérdés
A pocak fájás miatt nagyon jó szolgálatot tett viszont a cicizesnek nem igazán használt. El szeretném tőle venni míg nem késő teljesen ugyanis nem sok tejem van és ezt tartom az oknak ugyanis a komfort cici el tűnt nem alszik el cicin sem már csak este. Valakinek valami tippje hogy csináljam? Próbáltam h felalomba el veszem tőle és a cicit adom oda de van hogy észre veszi es megy a sírás rivas .
ápr. 19. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
De miért akarod hogy a ciciden lógjon éjjel nappal és azt használja cumi helyett? Ha nem sok tejed van annak nyilván oka van.Nem az az oka hogy a gyereknek cumit adtál.Nekem Cumi nélkül apadt el a tejes 2 és fél hósan..
ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert még esélyt akarok annak adni hogy hatha felszaporodik .
ápr. 19. 12:31
 3/13 A kérdező kommentje:
Meg nem mostani probléma de később nehezebben menne neki a leszokas is szerintem a cumirol .
ápr. 19. 12:32
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Skkor vedd el tőle és ennyi ha nyüglödik így járt.
ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Én sem szoktatnám le a helyedben. Feleslegesen kínzod magatokat vele. 11 hónapig szoptattam a gyerekemet vegyesen, vagyis elejétől fogva kapott tápszeres kiegészítést éa cumit is.
ápr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem viszont nem fogadja el a tapszert oklendezik tőle. Sok fajtát megprobaltunk. legalább 5hos koráig szeretném valahogy kihuzni utána meg a hozzá táplálást elkezdjuk. Nem hizik sokat 80-100 g egy héten és csesztet a védőnő is. Kerdezte meddig cicizik mondom max 10perc . Hat az kevés minimum fél órát kéne neki rajta lennie. O szerinte cumi zavaros lett a gyerek azért rövidült le a szoptatási idő és azért nem hizik sokat a gyerek .
ápr. 19. 12:43
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerűen elveszed és minden beazonosítható ok nélküli nyűglődésre mellre teszed. Ennyi
ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Ahogy a hetes irja. Vedd el tőle akkor. Egy gyerek se ment iskolába cumival tudtommal minden gyerek leszokott róla az óvodában.. Ezen én nem aggódnék.A gyerekem cumis nem stresszelek ilyeneken.
ápr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy meg egy gyerek annyit eszik amennyi neki szükséges, hidd el ah éhes lenne a ciciden lógna több ideig hisz a cumival nem lakik jól ígyse úgyse.
ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😊 utolsó válaszoló igazad van. Inkább akkor figyelek a babám viselkedesere és nem a vedonore hallgatok.
ápr. 19. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!