Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyálkás picit véres széklet...

Nyálkás picit véres széklet 11 hónapos babának mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kicsit néha van a kakijában ilyen nyál csík vagy csomó és benne kis vér csík. Ilyen narancsos vagy rózsaszínes szokott lenni a nyálka is.

Ma pl a sima pisisben is volt egy ilyen nyalka darab

Voltam már a.dokinal vele még se vizsgálta azt mondta biztos ki van repedt neki, de ez nem olyan benne van a kakiban.

Holnap újra levidzem.de ez ilyen szar orvos, mindene csak viccelődni stb ...


Mi lehet tapasztalt valaki hasonlót?


máj. 12. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Baktériumtól a tejallergiáig bármi lehet igazából. Ügyelet, ha vér van benne. Nálunk volt 2x eddig ilyen, mellé hasmenése is volt, amikor csak csík volt az tejallergia miatt volt, de már úgy hívtam a dokit, hogy elmondtam mizu és közöltem vele, hogy beviszem az sbo-ra a munkatársaimhoz. Sajnos a háziorvos nálunk sem csinál semmit.
máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem jön a foga éppen? nálunk azzal volt összefüggésben (hasmenés következtében sérülés a nyálkahártyán). de nálunk is allergiára gyanakodtak, elsősorban tejallergiára.
máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!