Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért köszön vissza a pelusban...

Miért köszön vissza a pelusban a kaja?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a hozzátáplálást és ma az alma amit megevett kis idő múlva a pelusban volt csak kicsit más volt a színe:)Ez mitől lehet?Jártatok már így?
2010. okt. 31. 20:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%

mennyi az a kisidő?

olyan gyorsan nem megy át a szervezeten....

de ha annak találtad, akkor azért mert még nem tudja megemészteni, de ez nem baj. ha szívesen eszi, nyugodtan add. nálunk 2 hónapig volt ilyen a kaki, viszont szívesen evett már sokmindent.

2010. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Hát ez nálunk is igy volt az első néhány alkalommal. Gondolom ez azért lehet, mert eddig csak tejet evett és arra volt beállva a szervezete/gyomra. Néhány alkalom után szerintem "hozzászokik" a gyomra és nem lesz a pelusban amit megevett.
2010. okt. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

A kis idő szubjektív fogalom de nem ez volt a kérdés veleje...

Köszi a választ!

2010. okt. 31. 21:06
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem tettem még úgy fel kérdést,hogy valaki bele ne okoskodna!!!!!
2010. okt. 31. 21:07
 5/25 A kérdező kommentje:
Itt mindenkit totál hülyének néznek aki kérdez?Tisztelet a kivételnek!
2010. okt. 31. 21:08
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem támadott senki...
2010. okt. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

Szia, a lányomnál is így volt, kell egy kis idő, míg a szervezete rááll más kajára is. zóval ez normális.

Szerintem nem volt okoskodás, legalábbis olvasva a válaszokat. Szerintem nem akart megbántani senki téged.

2010. okt. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%

Azért köszön vissza a kaja, mert a babád nem tudta megemészteni. Ha kevesebb, mint 6 hónapos, akkor nem is csodálom.


Ezenkívül senki nem nézett hülyének, és senki nem okoskodott, csak megpróbált segíteni, te meg cserébe nekik mentél, három felkiáltójellel. Netes körökben ez egyenértékű az ordibálással.

2010. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

jézusom!


első vagyok: ezt nekem szántad? semmi negatív nem volt a válaszomban. szívesen segítettem....sajnos!

2010. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%

Köszönj te is neki!


Bocsánat, de hihetetlen rossz idegállapotban lehetsz, ha az első két válasz bármelyikét is támadásként élted meg. Menj inkább aludni és el ne felejts holnap is köszönni a pelusban lévő almának!



On: már többen írták, hogy még fejletlen az emésztőrendszere. Ez az ok, pont.

2010. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!