Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért köszön vissza a pelusban...

Miért köszön vissza a pelusban a kaja?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a hozzátáplálást és ma az alma amit megevett kis idő múlva a pelusban volt csak kicsit más volt a színe:)Ez mitől lehet?Jártatok már így?
2010. okt. 31. 20:58
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Pont?te ne törődj azzal minek vagy kinek köszönök holnap!Te is álmos lehetsz..itt a pont vagy:!!!!!!!!!!:)
2010. okt. 31. 21:37
 12/25 A kérdező kommentje:
Hülye
2010. okt. 31. 21:49
 13/25 anonim ***** válasza:
78%

Te jó ég!!

Az ilyen aberrált, ideggyenge anyák miatt csupán szerencsétlen gyerekük sajnálom.

Na meg a férjük akin kitöltik felgyülemlett feszültségük, aztán csodálkoznak, hogy apuka máshol, nyugodtabb vizeken keres menedéket magának.


Nyugodtan fortyogj, utálkozz az én kommentemre is, ezt le kellett írnom, mert hánynom kell az ilyen nőktől!


28 éves családos nő

2010. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Te sem vagy különb anyukám.Saját tapasztalatból írsz?szegény......
2010. okt. 31. 21:54
 15/25 anonim ***** válasza:
79%
Na, az ilyen kérdéseket kell bejelenteni. Először is, mert százszor megkérdezték már. Másodszor, a kérdezőnek elgurult a gyógyszere, ok nélkül sérteget másokat, akik normális hangnemben válaszolnak a kérdésére. Remélem, már nem sokáig irogatsz ide, és nem rontod itt a levegőt!
2010. okt. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
:D
2010. okt. 31. 21:57
 17/25 anonim ***** válasza:
78%
Jézusom!! Én még nem válaszoltam a kérdésedre, de szerintem te egy idegroncs vagy, nem is értem, miért teszel fel kérdést, ha a teljesen normális válaszokat is sértésnek veszed. És még te hülyézed le az embereket. Semmi okoskodás nem volt sem az első, sem a második válaszban szerintem. Miért teszel fel kérdést, ha nem a mások véleményére vagy kíváncsi? Idióta!
2010. okt. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nem tudjátok abbahagyni?Szerintem itt nem hinném,hogy csak én lennék-ha lennék "idegroncs" nem veszed észre?
2010. okt. 31. 22:08
 19/25 anonim ***** válasza:
78%
Te Jóég! Szegény gyermek!
2010. nov. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
79%

:)) visszaköszön az alma :)))))

:)))) ezt bírom, mikor ostoba kérdéssel ostoba anyuka lehülyézi azokat, akik próbálnak értelmesen válaszolni az ostoba kérdésre :))))) lol

2010. nov. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!