Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen babakocsija van?...

Kinek milyen babakocsija van? Pro és kontrát is irjatok, és hogy mennyi idős a baba! Mindenki irjon!

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 09:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Pierre cardin PS682. Három az egyben (mózes, sport, bébihordó).

Imádom, hogy pillekönnyű, 6 kg-os a váz. Elég kicsire össze lehet csukni, nagyon könnyen fordul, a tolókar állítható magasságú. Első kerekei bolygosíthatók, a hátsó kerekek felpumpálhatók.

De. Sajnos a mózesben csak 7 hetes koráig maradt meg a babám, így tulajdonképpen fölösleges volt ezt a kocsit vennünk. Elég lett volna egy téliesíthető, később sporttá alakítható babakocsi, és plusz egy bébihordó. Így sokat spórolhattunk volna (ez 80-ba került).

2010. nov. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ja, és a három "feltét" mindkét irányba feltehető a vázra.
2010. nov. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nekünk:

Giordani 3per8 [link]

89000.-Ft volt

Pro-kicsi,könnyű,szép,hordozó,sprtrész mózes egyben,bolygó kerék

Kontra-Kicsi kerekek,nagyon szűk kényelmetlen sportrész



Pierre Cardin 647 [link]

Pro-Nagy fekvő felület,jól téliesithető,nagy kerekek

Kontra-Borzasztó minőségű kerekek,nehéz

35000.-ft

2010. nov. 8. 09:55
 4/22 anonim ***** válasza:
59%

Firstwheels. Mózes, maxi cosi hordi. Minden igényt kielégít. Mondjuk egy pici csomitartóba maecrásan fér be.

A quinny is jó mózessal és hordival szintén, kinézetre is hasonló csak az jóval drágább és kisebb a bevásárló kosara sokkal.

2010. nov. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Akkor átfogalmazom,irjon mindenki AKINEK KEDVE van.És természetesen nem lesz semmi ha valaki nem ir,de szerintem tök jó hogy egy helyen át lehet tekinteni sok kocsit személyes tapasztalat után is.
2010. nov. 8. 09:56
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én majd most jól le leszek pontozva,mert viszonylag drága babakocsiban tolom a bébim popóját :-)

Nekünk egy komplett Quinny buzz szettünk van, mózessel, hordival, bundazsákokkal,pelenkázó plussz egy babakocsitáskával, előlre hókerekekkel.

Azért vettük ezt, mert a minőség volt a fontos.

Tudom, hogy biztonságos a hordozó, amibe beletettem,hogy nem fog kitörni egyik kereke sem, nem lifeg a tolókar, jó puha az ülőrésze+xl szivacs is van hozzá, ha nagyobb a baba, vagy be van öltöztetve is elférjen benne.

Hidraulikusan nyilik, záródik, ezért tényleg egy kezes babakocsi.

Amit hiányolok az az, ogy lehetnének picit nagyobbak elől a kerekei.

De egyébként tényleg nagyon szeretjük.

2010. nov. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Espiro Magic3. Könnyű, egy kézzel irányítható, kicsire összecsukható, majdnem teljesen fektethető, így tud benne aludni is a 11 hós kisfiam.

Sajnos elég kicsi a bevásárló hálója és a kerekei sem nagyok.

2010. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

nekünk CAM MB X6 van :-)

[link]

Imádom! Annak idején sokat keresgéltünk.Kellett az aluváz,mert cipelnem kell babakocsit,mert a mi szintünkön van a tároló. Állítható tolókar,mert alacsony vagyok stb.

Szóval eddig bevált,a babánk 5 hónapos.Még a mózest használjuk. Viszonylag nagy kerekei vannak,könnyen irányítható,eddig hibáját nem vettem észre,de a sportrészt még ez után fogjuk használni.

A hordozójának talán az a hibája,hogyha kiveszem a szűkítőbetétet,akkor kicsit "fapados"...márpedig lassan ki kell venni,hogy kényelmes legyen neki. Ha valaki kérdezne a babakocsival kapcsolatban szívesen válaszolok.

2010. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Komplett quinny buzz átettem van, mindennel.

Mózes hordozó sportrész, csajos pink narancs.

Minden igènyemet kielégíti, párom 190 magas, de a tolókar max-ra kihúzva neki is kényelmes!

Van hozzá szúnyogháló esővédő szélfogó, pelenkázótàska, a vázon egy táska, bevásárló háló.

Kényelmes meleg szivscsos kagylóülése van.

Könnyű összecsukni kerekei leszedhetők egy mozfulattal, befèr a csomagtartóba. Könnyen nyílik, mindkèt irànyból a vázra tehető a sport rész.

Mózese hordozója hatalmas, ahoz is van esővédő szúnyoghàló!


2 éve megvan, most kezd az első kereke elromolni, boltban elcsúszik a járólapon, nem akar forogni,

biztonsági övé 2 éves gyereknek beöltözve nagykanátban rövid, karfán nincs nejlon borítás, szétrágta a gyerek


szuper kocsi!

2010. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Peg perego pliko p3. Nagyon szeretjük, bár sok negatív véleményt olvastam már, nekünk egy negatívum sem jött elő:)

Földúton, hóban, sárban, latyakban jól tolható, a babák szerették, kényelmes, jól pakolható, és viszonylag könnyű.

2010. nov. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!