Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktátok hordozóban altatni...

Szoktátok hordozóban altatni a babátokat?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak abban tudom elaltatni, de kicsit félek, mert lassan kinövi! 11 hónapos a fiam! Mennyi dősek vagytok? Ha még kicsi akkor ne szokasd hozzá, mert később probléma lesz!
2009. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amikor hazajöttünk a kh-ból csak abban tudtam elaltatni az első éjjel.(Ekkor már hajnali 3 volt,és azt sem tudtam hol vagyok a kimerültségtől.)Olyan 2,5-3 hónapos koráig simán elvolt a hordozóban amíg főztem,takarítottam,néha el is nyomta az álom,de kifejezetten aludni nem nagyon raktam bele.Nem tesz jót a kicsik gerincének.
2009. jan. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem,mert nem a hordozó a legideálisabb alvási hely egy kisbaba számára.Főleg amíg csak pár hónapos,bár később sem.Mi utazásra használtuk csak mindhárom gyerekünknél,és még most is,mert a legkisebb féléves csak.Annyit van benne,amennyit feltétlen muszáj.Persze előfordul,hogy több órát utazunk,de én otthon sosem teszem bele.Kiságyba,járókába alszik.Most újabban leteszem a szőnyegre a játszószőnyeggel együtt,teszek alá egy puha takarót.Ott is el szokott aludni.Ne altasd hordozóba,ne szoktasd bele,mert nem túl jó neki akárki akármit is mond.Szoktasd az ágyába,vagy járókába..stb...a hordozó utazásra való.
2009. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2 hónapos a kisfiam. Azért kérdezem, mert néha nagyon nyűgös, és ha semmi nem használ (etetem, tisztába teszem,átöltöztetem, és ha már a cicit sem fogadja el, látszólag a pocija sem fáj), akkor a hordozóban megnyugszik és néha elalszik. Ilyenkor betegyem az ágyába vagy hagyhatom kicsit ott aludni? Ritkán fordul elő ilyen.
2009. jan. 9. 11:40
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Vidd el sétálni egy picit!

Nekünk olyan babakocsink van,amire a hodozó rögzíthető, és sétánál én mindig abba tettem.

A friss levegő csodákra képes!

Amúgy csak úgy nem tenném a hordozóba!

2009. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi vettünk pihenöszéket! Több funkcióban állitható igy akár ülhet is benne.Játékok is lógnak rajta és bele lehet kötni. Napközben nekünk csak abban van a baba és mindig odaviszem benne abba a helységbe ahol én tartózkodok! Nagyon szereti! Ha vendégek vannak akkor abban áthozom a nappaliba és igy legalább nincs folyamatosan kézben.Jókat is alszik benne...
2009. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Utolsónak igaza van.Inkább pihenőszékbe tedd,az erre van kitalálva.A hordozós babakocsikról meg inkább nem írok semmit.Ha már sétáltatom a picibabámat,hogy aludjon ekkor kényelmesen a babakocsiba teszem,nem a hordozóba.Nagy okos volt aki ezt kitalálta.Sok kismamát meg a divat érdekel jobban mint a gyereke kényelme.
2009. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Az utolsó válaszoló igazságtalanul bírálja az anyukát.Ez nem divat kérdése.A mi babakocsink is hordozóval van,és nem látom értelmét(és szívtelenebb dolog!!!),h miután az autóban(a hordozóban)elaludt,kikössem,kirángassam,és betegyem a babakocsiba.Ráadásul,a toló-kar nem átfordítható,tehát ha azt akarom,h lásson-amíg pici ez alap dolog-ez csak a hordozóba téve valósítható meg.Persze,ha sétálni megyünk nem a hordozót használom(már nem,amíg pici volt előfordult,h abban vittük)Szval lehet lepontozni,lehurrogni,én is szoktam a hordozóban altatni.Igaz,már nem sokáig,mert 8 hós,és lassan kinövi.2 gyerekes anyuka
2009. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már itt tartotok! Mikortól is lehet belerakni a babákat a hordozóba? Mert az én fiam 3 hónapos és már kinőtte. :D
2009. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

A 14:39es válaszolónak üzenem, hogy nem divatból sétáltattam a hordozóban. A babakocsi aljában nem szeretett feküdni, üvöltött ha vízszintesbe tettem. Mivel dönteni még nem lehetett a háttámlát, így a hordozóban vittem sétálni...

Miután már dönthettem a háttámlát, akkor úgy sétáltattam. Többször próbáltam fektetni a kocsiban, de üvöltött!

Nem kell valakit ezért leszólni...

2009. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!